Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz Pudzianowski Facebook / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

MMA. Trening czy seks? Mariusz Pudzianowski zdobył się na szczere wyznanie. Także o kobietach i alkoholu

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Mariusz Pudzianowski w kategorii "szybkie strzały" miał do wyboru tylko dwie odpowiedzi. Whisky czy piwo? Lewandowska czy Chodakowska? Sprawdź, co wybrał gwiazdor KSW.

43-letni Mariusz Pudzianowski podczas rozmowy na kanale Olimp Sport Nutrition na Facebooku stanął przed trudnym wyzwaniem. Zadanie polegało na wyborze jednej z dwóch zaproponowanych przez prowadzącego odpowiedzi. Zabawa w "szybkie strzały" spodobała się "Pudzianowi", który otworzył się przed widzami, jak nigdy do tej pory.

"Trening czy seks?" - to pytanie sprawiło, że Pudzianowski... aż się zapowietrzył z wrażenia. - Trening - odparł zawodnik MMA po dłuższej chwili zastanowienia. Wojownik z Białej Rawskiej został też zapytany o swój ideał kobiety. - Brunetka, czy blondynka? Wybrałbym miks, albo najlepiej rudą, bo wredne, więc najlepsze - wypalił do kamery.

Na pytanie: "Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska?" były strongman odparł: "Anka Lewandowska". Dwie najpiękniejsze kobiety na świecie to - zdaniem "Pudziana" - Jennifer Lopez i Pamela Anderson.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Robert Lewandowski założył maseczkę i... popełnił błąd. Celowo

Nie zabrakło również pytania o... alkohol. I w tym przypadku Pudzianowski zaskoczył swoich fanów. Mając do wyboru whisky czy piwo stwierdził - tu cytat: "Wybrałbym oba... Najlepiej zapić whisky piwem. Tak raz na dwa tygodnie robię sobie weekend Polaka" - zdradził, sugerując że zdarza mu się regularnie sięgać po napoje alkoholowe.

Z dwójki słynnych polskich pięściarzy Andrzej Gołota vs Tomasz Adamek Pudzianowski wybrałby pierwszego z nich. Marcin Najman? - Sympatyczny człowiek, sportowiec - podsumował "El Testosterona".

Zobacz:
Mariusz Pudzianowski na prezydenta. Gwiazdor KSW pokazał swój plakat wyborczy
Mariusz Pudzianowski udzielił instrukcji, jak wyleczyć się z koronawirusa

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL