Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Błachowicz WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. UFC. Jan Błachowicz stawia sprawę jasno. Interesuje go tylko jedna walka

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jan Błachowicz dał do zrozumienia, że nie zaakceptuje od UFC żadnej innej walki, niż ta o tytuł. Tymczasem Jon Jones zastanawia się nad przejściem do kategorii ciężkiej i nie śpieszy się mu do starcia z Polakiem.

Błachowicz jest jednym z dwóch głównych kandydatów do walki z Jonesem. O pojedynek mistrzowski mocno zabiega też Dominick Reyes

Tymczasem Jon Jones wcale nie pali się do konfrontacji z Błachowiczem, ani z Reyesem. "Bones" szuka nowych wyzwań w wadze ciężkiej, celując w starcie z potężnym Francisem Ngannou. 

Jana Błachowicza nie interesują jednak plany Amerykanina. Polak czuje się pretendentem do pasa w swojej kategorii i swoją przyszłość w UFC określił jasno. 

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online): walka, jakiej w Polsce nie było! "Uważają, że porywam się z motyką na słońce"

"Moja następna walka będzie tylko i wyłącznie o tytuł" - napisał "Cieszyński Książę". 

Były mistrz KSW w ostatnim rankingu UFC znalazł się na 3. miejscu. Błachowicz wygrał 7 z 8 ostatnich pojedynków dla amerykańskiej organizacji. 

Czytaj także:
UFC. Mistrzowska szansa przed Janem Błachowiczem
Krzysztof Jotko odsłonił kulisy gal UFC

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online): walka, jakiej w Polsce nie było! "Uważają, że porywam się z motyką na słońce"

Czy Jan Błachowicz zostanie mistrzem UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL