Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Norman ParkeGetty Images / Dean Mouhtaropoulos/Zuffa LLC/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Norman Parke

MMA. KSW. Parke chce trzeciej walki z Gamrotem. "Tylko podpisz kontrakt"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Tymczasowy mistrz wagi lekkiej KSW, Norman Parke, dąży do stoczenia trzeciego pojedynku z Mateuszem Gamrotem. - Tylko podpisz kontrakt i dajmy ludziom oglądać dobrą walkę przez pięć rund - apeluje "Stormin".

Po raz pierwszy do walki Normana Parke z Mateusem Gamrotem doszło w maju 2017 roku na PGE Narodowym. Wówczas to Polak okazał się lepszy od weterana UFC po jednogłośnej decyzji sędziów. 

W rewanżu, kilka miesięcy później w Dublinie, emocji nie brakowało. Zła krew pomiędzy zawodnikami spowodowała duże zainteresowanie pojedynkiem. Starcie zakończyło się przez przypadkowy faul Gamrota w 2. rundzie i uznano je za nieodbyte. 

Po nie najlepszym początku przygody w KSW, Parke w kolejnych występach dla polskiej federacji udowodnił swój duży potencjał. Reprezentant Irlandii Północnej pokonał kolejno czterech Polaków, m.in. Borysa Mańkowskiego i Marcina Wrzoska, a na jego biodrach zawisł tymczasowy pas KSW w kategorii lekkiej.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online): walka, jakiej w Polsce nie było! "Uważają, że porywam się z motyką na słońce"

Teraz 33-latek z Bushmills zaapelował do Gamrota, aby ten dał mu kolejną szansę pojedynku. 

"To jest największa walka w KSW, która może się wydarzyć. Pokonałem jego dziewczynę Borysa, ale chłopak lubi grać w brudną grę. Nic nie muszę mówić tylko podpisz kontrakt i dajmy ludziom oglądać dobrą walkę przez pięć rund" - napisał Parke na Facebooku.

Czytaj także:
UFC. Mistrzowska szansa przed Janem Błachowiczem
Krzysztof Jotko odsłonił kulisy gal UFC

Czy chciałbyś zobaczyć trzecią walkę Gamrota z Parkiem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL