Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dana WhiteGetty Images / Douglas P. DeFelice / Na zdjęciu: Dana White

UFC. Dana White skrytykował dziennikarza New York Times. "Zmarnował 45 minut swojego czasu"

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
W odstępie kilku dni Dana White zorganizował aż trzy gale UFC. W New York Times pojawiły sie krytyczne głosy pod adresem organizatorów zmagań. Przyszedł czas na odpowiedź Dany White'a, który skrytykował dziennikarza gazety.

Chodzi o reportera Kevina Drapera z "New York Times", który opisał brak przestrzegania protokołów bezpieczeństwa podczas jednej z majowych gal UFC, mających uchronić uczestników przed zakażeniem koronawirusem.

- Ten facet dopiero co dostał się do "New York Timesa". Przeprowadził 45-minutowy wywiad z prezesem ESPN (główny nadawca gal UFC - przyp. red.) Jimmym Pitaro. Zmarnował ten czas, ponieważ nie użył żadnego z tych cytatów w swoim tekście. Wiecie dlaczego? Bo były one pozytywne o naszej gali - powiedział Dana White w programie Hannity w "Fox News". 

- "New York Times" i osoby z innych mediów próbowały doprowadzić do tego, żeby te gale w ogóle się nie odbyły - dodał szef UFC. 

Trzy ostatnie gale największej organizacji w MMA odbyły się bez udziału kibiców. Na kolejnych fani także najprawdopodobniej nie zasiądą na trybunach. Następna gala UFC ma odbyć się w sobotę 30 maja (więcej TUTAJ).

Czytaj takżeUFC. Walka przełożona. Jest nowy termin starcia Gaethje - Nurmagomiedow

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online): Tomasz Narkun rozmawia z KSW o powrocie do klatki! "Jestem przymierzany do pierwszej gali"

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL