Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Błachowicz Getty Images / Sean M. Haffey / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. Błachowicz odpowiedział Jonesowi. "Robisz wszystko, by uniknąć swojego przeznaczenia"

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Pojawiła się odpowiedź Jana Błachowicza na zaczepki Jona Jonesa. Polak twierdzi, że Amerykanin... ukrywał się przed nim w więzieniu. "Robisz wszystko, by uniknąć swojego przeznaczenia" - napisał.

"Najpierw próbujesz ukryć się w więzieniu, a następnie chcesz zmienić kategorię wagową. Naprawdę robisz wszystko, by uniknąć swojego przeznaczenia, ale nie ma miejsca, w którym się ukryjesz, Jonny. Tutaj jest Jan" - przekazał Jan Błachowicz za pośrednictwem Twittera.

Przypomnijmy, że Jon Jones miał problemy z prawem. Pod koniec marca trafił za kratki, bo prowadził samochód pod wpływem alkoholu i nieodpowiedzialnie używał broni, a wcześniej odpowiadał karnie chociażby za wybryki w klubie ze striptizem.

Jeżeli chodzi natomiast o zmianę kategorii wagowej, to Jones rzeczywiście myślał o tym, by przenieść się do wagi ciężkiej i stoczyć pojedynek z Francisem Ngannou. Wygląda jednak na to, że nic z tego nie będzie.

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (online). Akop Szostak zdradza zaskakujące szczegóły. "Nic nie zarobiłem na MMA"

W piątek Jones pisał na Twitterze, że Jan Błachowicz jest jego kolejnym rywalem. Jeżeli rzeczywiście doszłoby do takiego pojedynku, to byłby to bez wątpienia historyczny moment w polskim MMA.

"Miałem trochę czasu, aby to wszystko przemyśleć i nie podchodzę do tego już tak emocjonalnie. To jest po prostu smutne, że UFC nie widzi mojej wartości w potencjalnej walce z najstraszniejszym zawodnikiem kategorii ciężkiej na świecie. Wygląda na to Jan, że jesteś następny w kolejce" - zaznaczył Amerykanin w mediach społecznościowych.

Czytaj także:
- Lawrence Okolie odgraża się Głowackiemu."Jestem pewien, że wygram przez nokaut"
- GROMDA Fight Club. Pierwsza gala organizacji walk na gołe pięści już 6 czerwca (wideo) 

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL