Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Błachowicz Getty Images / Sean M. Haffey / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. UFC. Menadżer Jona Jonesa potwierdza. Błachowicz zawalczy o pas

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Po tym jak sam Jon Jones zakomunikował, że Jan Błachowicz będzie jego kolejnym rywalem, doniesienia te potwierdził menadżer Amerykanina, Abe Kawa. Jak na razie nie wiadomo, kiedy miałoby dojść do tego pojedynku.

Jones w ostatnich dniach zabiegał, aby UFC doprowadziło do jego hitowej konfrontacji z Francisem Ngannou w wadze ciężkiej. W związku z tym "Bones" domagał się podwyżki, ale jego rozmowy na ten temat z amerykańską organizacją zakończyły się fiaskiem. 

Według Abe Kawy starcie Jonesa z Ngannou nie jest jeszcze przekreślone. Menadżer mistrza wagi półciężkiej twierdzi, że w przyszłości zostaną wznowione rozmowy odnośnie tej walki. 

Na razie jednak Jon Jones skupi się na kolejnej obronie pasa mistrzowskiego. Zdaniem Kawy najbliższym przeciwnikiem Amerykanina będzie Jan Błachowicz

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (online). Akop Szostak trafi do FAME MMA? "To bardzo sympatyczni goście"


- Jones powiedział, że kolejnym rywalem będzie Błachowicz. Jon nigdy nie unikał pretendentów numer 1. Walczył tylko z nimi, przez całe życie - powiedział menadżer w rozmowie z "MMAJunkie.com". 

Abe Kawa twierdzi, że starcie z Polakiem jest najbardziej interesujące. Z pozostałą czołówką wagi półciężkiej Jones miał już okazję walczyć i wychodził z tych pojedynków zwycięsko, więc rewanże nie mają większego sensu. 

Jon Jones w ostatniej walce, 8 lutego na UFC 247, pokonał na punkty Dominicka Reyesa, ale według wielu ekspertów zwycięstwo mistrza było niezasłużone.

Zobacz także:
Ocieplenie relacji na linii KSW - FEN
Hitowe starcie w planach na lipcową galę KSW

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL