Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Błachowicz WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. UFC. Jan Błachowicz studzi emocje. "Negocjacje trwają"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jan Błachowicz nie podpisał jeszcze kontraktu na walkę z Jonem Jonesem. Menadżerka Polaka, Dorota Jurkowska, jest po rozmowach z amerykańską organizacją.

Wydaje się, że starcie Błachowicza z Jonesem jest niemal pewne i już tylko kataklizm mógłby spowodować, że "Cieszyński Książę" nie zawalczy o tytuł. Chęć pojedynku z Polakiem wyraził kilka dni temu sam mistrz, a doniesienia te potwierdził jego menadżer, Abe Kawa

Emocje studzi jednak polski zawodnik. - Nie otrzymałem kontraktu, więc nie ma o czym mówić. Moja menedżer jest po rozmowie z UFC. Zobaczymy, co przyniesie czas. Negocjacje z UFC trwają - powiedział Jan Błachowicz w wywiadzie z Polsatem Sport. 

Głos w tej sprawie zabrała także Dorota Jurkowska. - Rozmowy z Jonesem są trudne. Można odnieść wrażenie, że on sam nie wie, czego chce. Jestem po rozmowie z UFC. Na przestrzeni kilku dni powinnam mieć konkretne informacje na temat tego, co dalej będzie się działo w dywizji półciężkiej - dodała.  

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Mistrz olimpijski jest strażakiem. Zbigniew Bródka opowiedział o pracy w czasach zarazy

Błachowicz jest aktualnie sklasyfikowany na 3. miejscu w swojej kategorii. Polak wygrał 7 z 8 ostatnich pojedynków, pokonując m.in. byłego mistrza wagi średniej UFC, Luke'a Rockholda czy Ronaldo Souzę.

Zobacz także:
Ocieplenie relacji na linii KSW - FEN
Hitowe starcie w planach na lipcową galę KSW

Czy Jan Błachowicz otrzyma walkę o pas UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL