Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz Drwal Materiały prasowe / mjr Adriana Wołyńska/st. chor. Tomasz Wojewódka / Na zdjęciu: Tomasz Drwal

MMA. Oficjalnie: Tomasz Drwal ponownie w KSW

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Tomasz Drwal oficjalnie podpisał nowy kontrakt z KSW. "Goryl" złożył wizytę w siedzibie polskiej federacji, aby dogadać szczegóły kolejnej walki w MMA. Krakowianin wróci do klatki po pięciu latach przerwy.

Drwal to żywa legenda polskiego MMA. Był pierwszym Polakiem, który trafił do UFC. W latach 2007-2010 stoczył dla amerykańskiej organizacji sześć pojedynków, z których wygrał trzy. 

Następnie Tomasz Drwal, zamiast dla KSW, wolał walczyć dla innych polskich organizacji, m.in. Fighters Areny, MMA Attack czy PROMMAC. W 2014 roku zdołał dogadać się z Konfrontacją Sztuk Walki. Już w debiucie jego rywalem miał być Mamed Chalidow, ale z powodu kontuzji Drwala pojedynek odwołano. 

W maju 2015 roku krakowianin zmierzył się z Michałem Materlą o pas w wadze średniej i przegrał przed czasem. Od tego czasu "Goryl" nie stoczył już żadnej walki w MMA, a jego powrót skutecznie niweczyły kontuzje. 

Maciej Kawulski na Twitterze ogłosił, że Drwal ponownie zawalczy dla KSW. "Witamy na pokładzie... ponownie" - napisał współwłaściciel federacji. 

Zobacz także:
Ocieplenie relacji na linii KSW - FEN
Hitowe starcie w planach na lipcową galę KSW

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (online). Akop Szostak trafi do FAME MMA? "To bardzo sympatyczni goście"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL