Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ring girl KSW, Karolina Pytlik Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: ring girl KSW, Karolina Pytlik

MMA. KSW 53. Gala w pay per view. Cena za dostęp obniżona

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Konfrontacja Sztuk Walki rozpoczyna promocję gali KSW 53. Szczegóły dotyczące imprezy zostaną ogłoszone w środę, jednak już teraz organizacja poinformowała, że koszt dostępu do transmisji z wydarzenia będzie tańszy niż zwykle.

"Ostatnie miesiące pokazały nam wszystkim, że trzeba dbać o ludzi wokół siebie, a szczególnie tych bliskich. Dla KSW najbliżsi są fani, dlatego chcemy dać wam coś od siebie w tych trudnych czasach i obniżamy cenę PPV na nadchodzącą galę!" - ogłosiła Konfrontacja Sztuk Walki na Facebooku.

Transmisja KSW 53 kosztowała będzie 29 zł. To najniższa cena w historii dostępu do gal pay per view tej organizacji. Wcześniej najtańsze było PPV z KSW 20, które odbyło się w 2012 roku i kosztowało 30 zł. Od tamtej pory stałą kwotą było jednak 40 złotych.

Jednocześnie największa organizacja MMA w Polsce poinformowała, że w środę zostanie ogłoszona karta walk wydarzenia i inne detale. Spodziewać się można rozpiski złożonej w głównej mierze z polskich zawodników. Nieoficjalne źródła donoszą, że gala KSW 53 odbyć się może w lipcu.

Zobacz także:
-> Błachowicz odpowiedział Jonesowi
-> Kowalkiewicz czeka na decyzję lekarzy

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (online). Akop Szostak zdradza zaskakujące szczegóły. "Nic nie zarobiłem na MMA"

Czy kupisz dostęp do KSW 53?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL