Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anderson Silva Getty Images / Alexandre Schneider / Na zdjęciu: Anderson Silva

MMA. UFC. Anderson Silva chce walki z Conorem McGregorem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Legenda MMA, Anderson Silva, chciałby zmierzyć się w UFC z Conorem McGregorem. "Pająk" proponuje starcie w umownym limicie wagowym i z szacunkiem wypowiada się o Irlandczyku.

"SUPER WALKA. Ogromnie podziwiam wspaniałego sportowca Conora i wierzę, że walka z nim byłaby czymś historycznym dla tego sportu. Żadne z nas nie musi nikomu niczego udowadniać. Wierzę, że UFC i fani sportu chcieliby zobaczyć ten wspaniały pokaz sztuk walki, skonfrontowanie naszych stylów byłoby fascynujące" - napisał na Facebooku Anderson Silva

Największym problemem w realizacji takiego starcia jest różnica wagi. Silva proponuje więc, aby pojedynek odbył się w limicie umownym - pomiędzy kategorią półśrednią a średnią. 

45-latek nie ma ostatnio dobrej passy w UFC. Silva przegrał 6 z 8 ostatnich pojedynków. Były czempion amerykańskiej organizacji w ubiegłym roku musiał uznać wyższość Israela Adesanyi i Jareda Cannoniera.

Brazylijczyk na początku maja przeszedł operację kolana, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Przy tej okazji weteran MMA zapewnił kibiców, że jeszcze nie raz zobaczą go w oktagonie.

Czytaj także:
Niesamowita przemiana Mike'a Tysona
Artur Szpilka niedługo rozpocznie treningi z nowym szkoleniowcem

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (online). Akop Szostak negocjuje z federacjami. "Propozycji jest dużo. Kwoty są fajne"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL