Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dana White Getty Images / Tim Warner / Na zdjęciu: Dana White

MMA. Dana White skomentował decyzję Jonesa o zakończeniu kariery

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Dana White odniósł się do wypowiedzi Jona Jonesa, który postanowił zwakować tytuł mistrzowski w wadze półciężkiej. Prezes UFC nie zamierza powstrzymywać "Bonesa".

- Jon Jones jest jednym z najlepszych zawodników w historii. Decyzja, którą chce podjąć w sprawie swojej kariery, zależy od niego. W rzeczywistości zarobił wystarczająco dużo pieniędzy i jest teraz w stanie przejść na emeryturę i nigdy więcej nie pracować w swoim życiu - powiedział Dana White w rozmowie z vancourier.com. 

Przypomnijmy, że Jon Jones był niezadowolony z ostatnich rozmów z UFC. Amerykanin domagał się podwyżki od organizacji w związku z ewentualnym przejściem do wagi ciężkiej.

Mistrz dywizji półciężkiej chciał zmierzyć się z Francisem Ngannou. Gdy negocjacje nie poszły po myśli "Bonesa", ten wydał na Twitterze komunikat, że zrzeka się tytułu. Tym samym dał możliwość walki o niego Dominikowi Reyesowi i Janowi Błachowiczowi. 

"Teraz nie mam nic do zyskania walcząc z którymkolwiek z nich. Dajcie mi znać, czy będziecie chcieli zorganizować walkę z Izzym [przy. red. - Israelem Adesanyą] w 2021 roku. Mam nadzieję, że wtedy będziecie mi gotowi zapłacić" - napisał na Twitterze Jon Jones.

Istnieje więc duża szansa, że Błachowicz w kolejnej walce będzie miał możliwość zdobycia upragnionego tytułu. 

Zobacz też:
MMA. "Musicie być przygotowani na mega grzmoty". Krystian Pudzianowski przed debiutem w FEN
MMA. Krystian Pudzianowski wraca do klatki. Podpisał długoterminowy kontrakt z FEN-em

ZOBACZ WIDEO: Klatka po klatce (online). Akop Szostak zdradza zaskakujące szczegóły. "Nic nie zarobiłem na MMA"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL