Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur Sowiński Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Artur Sowiński

MMA. KSW 53. Artur Sowiński zmierzy się z Gracjanem Szadzińskim

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Czwarty pojedynek został dodany do karty walk gali KSW 53, która odbędzie się 11 lipca. W wadze lekkiej rękawice skrzyżują Artur Sowiński (20-11-2NC) i Gracjan Szadziński (8-3).

Szadziński powróci do klatki KSW po ponad rocznej przerwie. W kwietniu ubiegłego roku zawodnik ze Stargardu przegrał z Marianem Ziółkowskim. Wcześniej jednak "Polski Tyson" uchodził za objawienie w federacji, dzięki efektownym wygranym przez nokaut z Maciejem Kazieczko i Paulem Redmoncem. 

Artur Sowiński to weteran KSW. "Kornik" walczy dla Konfrontacji Sztuk Walki od 2010 roku. Zawodnik Silesian Cage Club to były mistrz wagi piórkowej i pretendent do pasa w kategorii lekkiej. W ostatniej walce, 7 grudnia 2019 roku, 33-latek znokautował Viniciusa Bohrera. 

11 lipca w głównych walkach wieczoru gali KSW 53 kibice zobaczą trzecią odsłonę pełnego emocji i kontrowersji starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem oraz powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego, który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska.

Czytaj także:
Krzysztof Włodarczyk przeszedł operację. Lekarz zdradza szczegóły
Mateusz Borek i Maciej Kawulski walczą o powrót kibiców. Spotkali się z minister sportu

ZOBACZ WIDEO: MMA. Michał Materla ma cel w KSW. "Nie jest to łatwa i krótka droga"

Kto wygra na KSW 53?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL