Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krystian Pudzianowski Materiały prasowe / Fight Exclusive Night / Na zdjęciu: Krystian Pudzianowski

MMA. FEN 28. Krystian Pudzianowski zabrał głos po porażce. Ma dość sportu?

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Po przegranym przez TKO pojedynku na FEN 28 Krystian Pudzianowski był nieaktywny w mediach społecznościowych. Teraz zapowiedział, że wraca do... branży rozrywkowej.

Podczas sobotniej gali Fight Exclusive Night 28: Lotos Fight Night debiutujący w MMA Piotr Szeliga (1-0) nieoczekiwanie pokonał Krystiana Pudzianowskiego (1-1). "Myśleli, że rzucili mnie wilkowi na pożarcie" - skomentował po walce były hokeista.

39-letni Pudzianowski, który przed występem na FEN 28 był niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, po przegranej batalii nie dawał żadnych znaków życia. Dopiero w poniedziałek na InstaStories zamieścił informację zapowiadającą... swoje kolejne koncerty.

Wszystko wskazuje więc na to, że młodszy z braci Pudzianowskich - przynajmniej na razie - ma dość sportów walki i zamierza poświęcić się działalności w branży rozrywkowej.

Wokalista zespołu Pudzian Band w sobotę zawiódł swoich wiernych fanów. Ci w komentarzach zamieszczonych na portalu społecznościowym mieli pretensje o to, że po drugiej rundzie zrezygnował z rywalizacji.

"Nie krytykuję, ale mówisz, że charakteru nie zabraknie, a nie wychodzisz do 3. rundy?", "Co Ty mówiłeś, że masz charakter? Byłeś tak ze..., zmęczony i świadomy przegranej, że wywiesiłeś białą flagę", "To jaka kariera kręci: disco polo czy klatka?" - podsumowali internauci.

Zobacz:
"Dziewczyna do mnie jedzie". Mariusz Pudzianowski zaskoczył internautów
MMA. FEN 28. "Pudzian" wyczerpany. Zobacz najlepsze akcje z walki Pudzianowski - Szeliga (wideo)

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Pojedynek braci Pudzianowskich jest możliwy? Krystian Pudzianowski zabrał głos

Komentarze (8):

 • Piotr Wachnik Zgłoś
  Ś.P. prof Kałużynski o takich zwykł mawiać " ani to mądre ani to ładne " ja bym dodał , karykaturka i beztalencie ! Szczerze mówiąc nie rozumiem o co chodzi w aktualnych
  Czytaj całość
  sportach "walki" . Co takiego przyciąga do okładania się cepami niczym pod remizą ? Piękno boksu , zapasów czy judo zamieniono na free style , który nie ma nic wspólnego z walką sportową ! Tak jak artyści muzyczni nie moga patrzeć na Zenka M i jemu podobnych tak ja nie mogę zaakceptować takich potworków , którzy próbują zarobić na bijatyce remizowej .
  • Louis von Cyphre Zgłoś
   będzie o tym jak bandytierka w sportowców się pomieniała.
   • Nauczyciel 63 Zgłoś
    Ale wstyd!!!!!!! Z niego taki fighter jak i muzyk!!!!! He he he.
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL