Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Matt Frevola (z prawej) Getty Images / Steven Ryan / Na zdjęciu: Matt Frevola (z prawej)

MMA. UFC on ESPN 11. Matt Frevola wycofany. Osoba z jego sztabu zakażona koronawirusem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Matt Frevola (8-1-1) w ostatniej chwili musiał zostać wycofany z udziału w gali UFC on EPSN 11 w Las Vegas. U jednego z członków sztabu Amerykanina wykryto koronawirusa.

Badania wykazały, że sam zawodnik nie został zakażony, ale UFC podjęło decyzję, aby ze względów bezpieczeństwa wycofać Amerykanina z karty walk.

W miejsce Frevoli w ostatniej chwili znaleziono zastępstwo. Do starcia z Frankiem Camacho stanie Justin Jaynes. Pojedynek odbędzie się w karcie wstępnej. 

"UFC wycofało mnie z walki z powodu jednego z moich trenerów, który miał pozytywny wynik na COVID-19. Zrobiliśmy wszystko, co możliwe, aby ta walka się odbyła. Przetestowali mnie dwa razy i oba wyniki były negatywne. Dostarczyłem również dowód mojego testu na obecność przeciwciał, ale UFC nie chciało ryzykować" - napisał na Instagramie Matt Frevola. 

W Las Vegas zawalczy także Oskar Piechota. "Imadło" zmierzy się z Markiem-Andre Barriaultem. Transmisję z gali przeprowadzi Polsat Sport. W głównym pojedynku Curtis Blaydes skrzyżuje rękawice z Aleksandrem Wołkowem. 

Czytaj także:
Medialna wojna przed KSW 53 przybiera na sile
KSW 53. Tomasz Drwal poznał rywala

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" FEN 28: Paweł Jóźwiak zachwycony po gali. "Mój wyraz twarzy mówi chyba wszystko"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL