Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Różalski Materiały prasowe / dsfchallenge.com / Na zdjęciu: Marcin Różalski

Wybory prezydenckie 2020. Marcin Różalski powiedział, na kogo będzie głosował

Krzysztof Gieszczyk
Krzysztof Gieszczyk
Polski sportowiec zwykle nie interesował się wyborami, ale teraz ma kandydata, z którym w większości się zgadza. Marcin Różalski podał jego nazwisko.

W niedzielę 28 czerwca odbędą się wybory prezydenckie. Niektórzy sportowcy zdradzają swoje sympatie polityczne. Wśród nich jest zawodnik MMA, Marcin Rożalski. Opowiedział o wszystkim na kanale YouTube.

Były zawodnik KSW przyznał, że obecnie temat wyborów jest dla niego ważny, choć nigdy w nich nie uczestniczył. Przyznał, że nigdy nie miał kandydata, któremu mógłby zaufać i który spełniałby jego oczekiwania. Do tego, jak powiedział, wybór mniejszego zła i głosowanie na polityka, z którym zgadza się tylko w małej część, jest idiotyzmem.

Inaczej jest jednak w nadchodzących wyborach prezydenckich. Teraz zawodnik MMA ma swojego kandydata. - Byli i są politycy, z którymi jakoś się utożsamiam. Ciężko z kimkolwiek się zgadzać całkowicie. Teraz pójdę i zagłosuję na pana Krzysztofa Bosaka - powiedział Marcin Różalski.

Sportowiec przyznał, że wielu rzeczach z Bosakiem się zgadza, choć nie we wszystkim. To jednak właśnie ten kandydat dostanie głos byłego mistrza KSW. - Krzysztof Bosak ma coś takiego w sobie, że wierzę w jego przesłanie, w jego chęci i że chce zrobić to, o czym mówi. A jeżeli nie, to zostanę okłamany - powiedział Marcin Rożalski.

CZYTAJ TAKŻE Państwo chce przejąć zrujnowany stadion Skry. Premier Mateusz Morawiecki zaapelował do Rafała Trzaskowskiego

CZYTAJ TAKŻE Wybory 2020. Kampania w Suwałkach. Wielokrotny mistrz Polski wspiera Rafała Trzaskowskiego

ZOBACZ WIDEO: MB Boxing Night 7. Kamil Łaszczyk czeka na walkę o pas. "Wezmę każdą"

Komentarze (14):

Wszystkie komentarze (14)

Komentarze (14)

×
    Wszystkie komentarze (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL