Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krystian Pudzianowski Instagram / pudzianowski_krystian / Na zdjęciu: Krystian Pudzianowski

"Jest Zenek, jest impreza". Krystian Pudzianowski pokazał zdjęcie z królem disco polo

ŁW
Krystian Pudzianowski przygodę z MMA łączy z karierą muzyczną. Brat Mariusza Pudzianowskiego zaskoczył swoich fanów publikacją zdjęcia z królem disco polo, Zenonem Martyniukiem.

Na co dzień Krystian Pudzianowski to muzyk disco polo, a koncerty łączy z MMA. Chce pójść śladami swojego starszego brata Mariusza Pudzianowskiego i regularnie trenuje sztuki walki. W klatce stoczył już dwa pojedynki: jeden wygrał i raz musiał uznać wyższość rywala.

Zarówno sport, jak i muzyka dają Pudzianowskiemu wiele satysfakcji. W sieci często publikuje zdjęcia ze swojego życia. Pokazuje, jak wyglądają jego przygotowania do walk, ale także koncerty. Ostatnim zdjęciem zaskoczył internautów.

Na Instagramie Krystian Pudzianowski opublikował zdjęcie z Zenonem Martyniukiem z zespołu Akcent. "Jest Zenek, jest impreza. Miłego dnia. Gdzieś tam w trasie" - napisał młodszy z braci. Wygląda na to, że "Pudzian" z Martyniukiem spotkali się na jednym z koncertów.

Fani nie ukrywali swojego zaskoczenia, ale też zachwytu. "Co za skład" - napisał jeden z internautów. "Nie wiem, który lepszy" - dodał kolejny.

Pudzianowski swoją ostatnią walkę stoczył 13 czerwca. Uległ wtedy byłemu hokeiście Piotrowi Szelidze. Podczas walki odnowiła mu się kontuzja więzadła. Młodszego z braci Pudzianowskich czeka teraz rehabilitacja. Nie ukrywa on, że po uporaniu się z kontuzją wznowi treningi i wróci do klatki.

Czytaj także:
Boks. Trzecia walka Wildera z Furym przełożona na 19 grudnia
Boks. Przemysław Runowski: Nie godzę się na brudną grę Rutkowskiego, chcę czystego boksu w ringu!

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz najlepsze akcje z gali EFM 3!

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL