Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Wójcik WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Marcin Wójcik

MMA. FEN 29. Marcin Wójcik wypada z walki z Adamem Kowalskim

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Marcin Wójcik nie zawalczy z Adamem Kowalskim na gali FEN 29, która 22 sierpnia odbędzie się w Ostródzie. - Z powodu odniesionych w ostatniej walce urazów nie wezmę w niej udziału - tłumaczy.

Wójcik 13 czerwca pokonał przez techniczny nokaut Rafała Kijańczuka na gali FEN 28. Starcie to było oficjalnym eliminatorem do pojedynku o tytuł w kategorii półciężkiej z Adamem Kowalskim. 

"Gigant" z Piły jest niepokonany w szeregach Fight Exclusive Night. 30-latek do tej pory wygrał wszystkie z trzech pojedynków. 

"Mimo że gala FEN 29 zapowiada się naprawdę świetnie, z powodu odniesionych w ostatniej walce urazach nie wezmę w niej udziału. Pozostaje mi obserwować walkę wieczoru, która wyłoni mistrza tej organizacji i przy okazji mojego najbliższego rywala. Powodzenia panowie i do zobaczenia jesienią" - napisał na Facebooku Marcin Wójcik (pisownia oryginalna).

Do tej sytuacji odniósł się też prezes FEN, Paweł Jóźwiak, który zagwarantował, że pilanin pozostanie pretendentem do pasa i zawalczy o niego w późniejszym terminie. 

Czytaj także:
Boks. Jarrell Miller ponownie przyłapany na dopingu
UFC on ESPN 12. Tanner Boser brutalnie znokautował Philipe Linsa (wideo)

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): najlepsze akcje z gali FEN 28

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL