Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mamed Chalidow Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki (KSW) / Na zdjęciu: Mamed Chalidow

MMA. Mamed Chalidow złożył kondolencje po śmierci Abdulmanapa Nurmagomiedowa

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Po śmieci Abdulmanapa Nurmagomiedowa świat MMA pogrążył się w żałobie. Wśród zawodników, którzy złożyli kondolencje rodzinie mistrza UFC był Mamed Chalidow.

57-letni ojciec Chabiba Nurmagomiedowa zmarł w szpitalu w Moskwie w wyniku powikłań po zakażeniu koronawirusem. Dagestańczyk przeszedł zawał serca i przez dwa miesiące znajdował się w stanie śpiączki farmakologicznej

"Ja, jak wszyscy dzisiaj, opłakuję rodzinę Nurmagomiedow. Proszę o przyjęcie moich najszczerszych kondolencji w związku z tą gorzką stratą. Przepraszam za grzechy i proszę błogosławieństwo Allaha dla Abdulmanapa" - napisał na Instagramie Mamed Chalidow

Wyrazy współczucia za pośrednictwem mediów społecznościowych złożyła też federacja KSW. "Głęboko zasmuciła nas wiadomość o śmierci Abdulmanapa Nurmagomiedowa. Federacja KSW składa szczere kondolencje całej rodzinie".

Wsparcie dla mistrza UFC i jego rodziny płynie od wielu osób ze świata MMA. W bólu z Chabibem Nurmagomiedowem łączą się m.in. Petr Yan, Justin Gaethje, Darren Till, Michael Bisping czy Alistair Overeem. 

"Bardzo przykro z powodu śmierci Abdulmanapa Nurmagomiedowa. Geniusz sportów walki i absolutna inspiracja dla tak wielu przyszłych wojowników" - napisał trener Conora McGregora, John Kavanagh.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz najlepsze akcje z gali EFM 3!

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL