Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Marcin Wrzosek i Norman Parke Materiały prasowe / MMAKSW / Na zdjęciu od lewej: Marcin Wrzosek i Norman Parke

MMA. KSW 53. Szczegóły ważenia. Wstęp wolny dla kibiców

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Federacja KSW zaprasza kibiców na oficjalne ważenie oraz face to face przed galą KSW 53: Reborn, które odbędzie się w piątek, 10 lipca w Galerii Północnej, przy ulicy Światowida 17 w Warszawie.

Początek rozgrzewki przed ważeniem o godzinie 17:30, a spotkania twarzą w twarz bohaterów gali oraz sprawdzanie wagi rozpocznie się o godzinie 18:00. 

Na wadze kibice zobaczą wszystkich uczestników KSW 53, w tym bohaterów najważniejszych walk wieczoru: Mateusza Gamrota, Normana Parke'a, Borysa Mańkowskiego i Marcina Wrzoska.

Wstęp dla fanów będzie wolny, ale należy pamiętać, że obowiązują obostrzenia związane z odwiedzaniem galerii handlowych. Przed wejściem do galerii goście proszeni są o zdezynfekowanie rąk - dozowniki ustawione są przy każdym wejściu. Ponadto należy pamiętać o zasłanianiu nosa i ust oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

KSW 53 odbędzie się 11 lipca. Karta walk składa się z ośmiu pojedynków. Transmisja z wydarzenia w systemie PPV w cenie 29 zł.

Czytaj także:
Chabib Nurmagomiedow opłakuje stratę ojca
UFC. Gilbert Burns wypada z walki wieczoru

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz najlepsze akcje z gali EFM 3!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL