Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz Borek WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Mateusz Borek

MMA. Kończy się pewna era w KSW. Mateusz Borek już nie będzie pracować przy galach

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Mateusz Borek rozwiał wątpliwości ws. swojej przyszłości na galach KSW. Słynny komentator nie będzie już współpracować z największą federacją MMA w Polsce.

W ostatnich miesiącach dużo się dzieje w życiu Mateusza Borka. Popularny dziennikarz wraz z kolegami po fachu uruchomił własny projekt internetowy. To doprowadziło do tego, że ostatecznie rozstał się z telewizją Polsat. Na tym jednak nie koniec zmian.

Pod znakiem zapytania stała jego dalsza współpraca z federacją KSW. Przez wiele lat Borek prowadził studio i przeprowadzał wywiady z wojownikami na galach. Wtedy jednak był pracownikiem telewizji Polsat, która od dawna blisko współpracuje z organizacją Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego.

Po rozstaniu ze stacją pojawił się zatem konflikt interesów. Słynny komentator właśnie zdradził, że jego współpraca z KSW dobiegła końca. Na galach będzie się pojawiać, ale tylko prywatnie. Tym samym potwierdził medialne plotki o swoim końcu przygody z KSW.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). EFM 3. Powrót w dobrym stylu. Zobacz efektowne poddanie w wykonaniu Michała Materli

"16 lat. 50 gal. Tysiące przegadanych godzin. Piękne wspomnienia. Jedna z moich najważniejszych zawodowych przygód. Nie wszystko zależy ode mnie. Może kiedyś, gdzieś , coś jeszcze razem. Dziękuję za wszystko Maciej Kawulski & Martin Lewandowski. Jesteście kozakami. Będę wpadał na gale" - napisał na Twitterze.

Wygląda na to, że dalsza praca na galach KSW nie była po drodze telewizji Polsat. Widocznie tego problemu nie udało się przeskoczyć.

11 lipca odbędzie się gala KSW 53, która będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV. Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa szefowie organizacji postanowili zorganizować zawody w studiu. To będzie pierwsza gala od lat bez Mateusza Borka.

Wydarzeniem wieczoru będą pojedynki Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem i Mateusza Gamrota z Normanem Parke. Kibice łącznie zobaczą osiem pojedynków.

Mateusz Borek przejdzie do TVP? "Musiałby pogodzić się z rolą drugiego lub trzeciego komentatora" >>

Oficjalnie: pięściarskie gale Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego w Telewizji Polskiej! >>

Czy będzie oglądać galę KSW 53?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

 • ggdd Zgłoś
  Żegnaj Burek! (Czy tam Borek.)Nie zatęsknię i jak widzę - nie sam.Teraz sobie, Borek (czy tam Burek), będziesz mógł pogadać w necie z innymi samozwańczymi "liderami
  Czytaj całość
  piłkarskiej opinii" pokroju przegrywa Pola czy Szpakowskiego.
  • Mario Zak Zgłoś
   Ten frajer to juz wszystko komentowal. Z zna sie na niczym frajer. Niech go ktos wyp.....i wkoncu!
   • Sven Zgłoś
    Wielka szkoda , świetny komentator i zawsze doskonale przygotowany.Dla polskich właścicieli mediów w dużym stopniu niepokorny dziennikarz z własnymi pomysłami to problem. Najlepszy
    Czytaj całość
    taki który tylko przytakujei potulnie wykonuje "rozkazy". Pancerz niezależności sprawdza sie w krajach o wysokim stopniu demokracji i pozwala gwiazdom na pełnyblask. Homo sovieticus w Polsce wciąż tkwi.
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL