Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna Jędrzejczyk PAP / Tomasz Waszczuk / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

MMA. Joanna Jędrzejczyk buduje dom na Warmii. W planach wielka garderoba

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Joanna Jędrzejczyk nie ma w planach, by na stałe osiedlić się w USA. Polska wojowniczka woli Warmię, bo stąd pochodzi. Dlatego to tam buduje swój nowy dom.

Joanna Jędrzejczyk dzięki MMA dorobiła się dużych pieniędzy. W UFC wyrosła na jedną z największych gwiazd i choć nie jest już mistrzynią, to nadal dostaje wielkie walki. Dzięki temu stać ją na to, by wybudować swój wymarzony dom.

"JJ" w ciągu roku dużo czasu spędza w Stanach Zjednoczonych, ale nie myśli, by zamieszkać tam na stałe. Woli Polskę i rodzinną Warmię. Jej dom powstaje w okolicy Olsztyna.

Polska wojowniczka od dłuższego czasu chwali się nim na Instagramie. W "Fakcie" zdradziła trochę szczegółów. Okazuje się, że w środku będzie mieć pomieszczenie, o którym marzy każda kobieta.

- Garderoba będzie większa niż sypialnia. Nie zabraknie też specjalnego pokoju do ćwiczeń, być może w przyszłości powstanie w nim sauna - mówi Jędrzejczyk.

32-latka już teraz myśli o oszczędnościach. Dlatego zdecydowała się na dom energooszczędny-pasywny. Dzięki nowoczesnym technologiom przez cały rok będzie płacić niższe rachunki.

Joanna Jędrzejczyk w luksusowym Ferrari. Czy żółty do niej pasuje? >>

MMA. "Nie marnuję żadnych promieni słonecznych". Joanna Jędrzejczyk pozuje w stroju kąpielowym >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: pokazali, jak na nartach skakać do wody

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL