Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz Jurkowski Newspix / MARCIN SZYMCZYK/FOTOPYK / Na zdjęciu: Łukasz Jurkowski

MMA. KSW 53. Łukasz Jurkowski zastąpi Mateusza Borka. "Postaram się utrzymać poziom"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Łukasz Jurkowski zastąpi Mateusza Borka w pracy reportera na KSW 53: Reborn. - Raz już kiedyś w Londynie miałem taką przyjemność - napisał "Juras", który będzie także komentował galę w studiu telewizyjnym w Warszawie.

Mateusz Borek na Twitterze poinformował, że po 16 latach współpracy z KSW zakończył swoją przygodę w największej organizacji MMA w Europie. Wpływ na to ma odejście dziennikarza z Polsatu, który jest głównym dystrybutorem transmisji gal Konfrontacji Sztuk Walki w systemie PPV. 

"Rozwiewając wątpliwości i pytania o to, kto będzie robił wywiady w klatce po walce na KSW zamiast Mateusza Borka. Ja. Raz już kiedyś w Londynie miałem taką przyjemność. Postaram się utrzymać poziom Matiego. Do soboty" - napisał na Twitterze Łukasz Jurkowski

W walce wieczoru KSW 53 po raz trzeci zmierzą się Mateusz Gamrot i Norman Parke, a stawką ich pojedynku będzie pas wagi lekkiej. Rozpiska gali składa się z 8 starc. 

KSW 53 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, sieciach kablowych oraz w Internecie na KSWTV.com i Ipla.tv w cenie 29 zł.

Zobacz także:
MMA. KSW 53. Artur Sowiński. Były mistrz w drodze po pas drugiej kategorii wagowej
MMA. KSW 53. Gracjan Szadziński. "Terminator" ze Stargardu Szczecińskiego zapoluje na kolejny nokaut

ZOBACZ WIDEO: MMA. Mateusz Borek opowiada o rozstaniu z KSW. "Przeżyliśmy razem 16 lat i 50 gal. Nie umiem nie być sentymentalny"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL