Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Borys Mańkowski pokonał Marcina Wrzoska na KSW 53 Materiały prasowe / kswmma.com / Borys Mańkowski pokonał Marcina Wrzoska na KSW 53

MMA. KSW 53. Borys Mańkowski - Marcin Wrzosek. Zobacz, jak walkę punktowali sędziowie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Starcie Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem jako jedyne dotrwało do decyzji sędziów na gali KSW 53: Reborn. Wyrównany pojedynek zakończył się zwycięstwem "Tasmańskiego Diabła", ale były mistrz w wadze piórkowej nie zgodził się z werdyktem.

Starcie w wadze lekkiej było namaszczone prywatnym konfliktem zawodników. Po walce obaj podali jednak sobie ręce, oddając wzajemny szacunek po ciężkim pojedynku. 

Sędziowie punktowi byli zgodni co do oceny pojedynku. W ich opinii Marcin Wrzosek był aktywniejszy w 1. rundzie i wygrał ją. Dwie kolejne padły jednak łupem zawodnika z Poznania, któremu udało się sprowadzić "Polskiego Zombie" do parteru. Borys Mańkowski szukał też prób poddania przeciwnika. 

Zobacz karty punktowe z tego starcia:

Po gali Maciej Kawulski dał do zrozumienia, że federacja KSW będzie zainteresowana rewanżem Polaków. Marcin Wrzosek również wyraził chęć odwetu na Mańkowskim.  

Aż 7 z 8 pojedynków gali KSW 53 zakończyło się przed czasem. W walce wieczoru Mateusz Gamrot okrutnie porozbijał Normana Parke'a. Lekarz w 3. rundzie nie dopuścił Irlandczyka z Północy do dalszej walki.

Zobacz także:
KSW 53. Mateusz Gamrot - Norman Parke 3. "Stormin" porozbijany. Polak wygrywa przed czasem!
MMA. KSW 53. Andrzej Grzebyk - Tomasz Jakubiec. Efektowny debiut "Polskiego McGregora"

ZOBACZ WIDEO: MMA. Mateusz Borek opowiada o rozstaniu z KSW. "Przeżyliśmy razem 16 lat i 50 gal. Nie umiem nie być sentymentalny"

Czy powinno dojść do drugiej walki Wrzoska z Mańkowskim w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL