Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mamed Chalidow Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mamed Chalidow

MMA. KSW. Mamed Chalidow zdradził termin kolejnej walki. "Wszystko zależy teraz od KSW"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jesienią polscy kibice powinni zobaczyć w kolejnej walce Mameda Chalidowa. Legenda KSW szykuje się do pierwszego pojedynku w 2020 roku, choć podkreśla, że szczegóły jego występu nie został jeszcze dopięte.

- To wszystko zależy teraz od KSW. Ja jestem cały czas w treningu. Mam nadzieję, że KSW na jesień jakąś walkę mi da. Co to będzie? Poczekamy - powiedział Mamed Chalidow w studiu gali KSW 53: Reborn. 

Były mistrz Konfrontacji Sztuk Walki w wadze półciężkiej i średniej ostatni pojedynek stoczył 7 grudnia 2019 roku w Gliwicach, gdzie w starciu wieczoru KSW 52 przegrał na punkty ze Scottem Askhamem. 

Jak na razie polska federacja nie jest w stanie sprecyzować swoich planów do końca bieżącego roku. KSW z pewnością chciałoby doprowadzić do kolejnej walki swojej gwiazdy przy udziale publiczności, w jednej z hal na kilkanaście tysięcy kibiców. Jak na razie jest to jednak niemożliwe.

ZOBACZ WIDEO: MMA. Mateusz Borek opowiada o rozstaniu z KSW. "Przeżyliśmy razem 16 lat i 50 gal. Nie umiem nie być sentymentalny"

- Ja raczej stawiam na jesień, chciałbym troszkę wakacji poczuć (śmiech). Ja teraz zacznę przygotowania - siłowe i wytrzymałościowe - dodał Chalidow. 

40-latek na razie nie chciał wypowiadać się na temat rywala. Za kulisami mówi się, że KSW chciałoby w niedalekiej przyszłości doprowadzić do starcia Chalidowa z Tomaszem Drwalem. 

Zobacz także:
KSW 53. Mateusz Gamrot - Norman Parke 3. "Stormin" porozbijany. Polak wygrywa przed czasem!
MMA. KSW 53. Andrzej Grzebyk - Tomasz Jakubiec. Efektowny debiut "Polskiego McGregora"

Czy chciałbyś zobaczyć walkę Chalidowa z Drwalem na jednej z kolejnych gal KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL