Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Najman ONS.pl / Daniel Wysocki / Na zdjęciu: Marcin Najman

MMA. Marcin Najman apeluje o pomoc. Chodzi o kradzież

Krzysztof Gieszczyk
Krzysztof Gieszczyk
Marcin Najman powiadomił, że ktoś bezprawnie zajął się kontem jego trenera. Równocześnie poinformował swoich fanów, jak mogą pomóc w tej sytuacji.

Marcin Najman nie jest gwiazdą polskiego MMA, ale jest na tyle popularny, że przyciąga zainteresowanie mediów. Niedawno Krystian Pudzianowski ogłosił, że właśnie z Najmanem chętnie stoczy walkę (więcej informacji TUTAJ >>). Z "El Testosteronem" miał okazję walczyć już brat Krystiana, Mariusz Pudzianowski. 11 grudnia 2009 roku były strongman pokonał byłego boksera w 43 sekundy i rozpoczął karierę w MMA.

Najman często udziela się w mediach społecznościowych. Teraz zaapelował do internautów o pomoc. Chodzi o kradzież konta na Instagramie należącym do jego trenera, Damiana Herczyka.

- Mojemu trenerowi Damianowi Herczykowi skradziono konto na Instagramie. Miał 20 tys., obserwujących, kibiców, fanów, z którymi się wymieniał merytorycznymi uwagami na temat MMA. Po prostu w jednym momencie trach, ktoś mu to konto zlikwidował. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Chodzi o to, żebyście powrócili do trenera i zachęcam was, żebyście polubili i obserwowali jego nowe konto. Wbijajcie na konto Damiana Herczyka - z takim apelem Marcin Najman przemówił do swoich fanów na Instagramie.

Najman podał na swoim Instagramie nowe konto trenera. Nie wiadomo, czemu i kto ukradł konto Damiana Herczyka.

CZYTAJ TAKŻE Jak otworzyć wino bez korkociągu? Robert Burneika zna na to sposób

CZYTAJ TAKŻE Piękny gest Joanny Jędrzejczyk. Wspiera chorą na raka dziewczynkę

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sprint Kowalkiewicz na bieżni mechanicznej. Fani porównują ją do... Usaina Bolta!

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL