Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz Borek WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Mateusz Borek

Boks. Mateusz Borek zacieśnia współpracę z TVP Sport. Poprowadzi studio przed Powiektin - Whyte

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mateusz Borek poprowadzi w TVP Sport studio przed galą Fight Camp 4, która 22 sierpnia odbędzie się w ogrodzie Matchroom Boxing. W walce wieczoru Aleksander Powietkin zmierzy się z Dillianem Whytem.

Borek na Twitterze podziękował za propozycję Markowi Szkolnikowskiemu, dyrektorowi TVP Sport. Będzie to pierwszy występ byłego dziennikarza Polsatu w barwach Telewizji Polskiej. 

Mateusz Borek poprowadzi studio przed galą w Brentwood. W karcie walk znajduje się kilka ciekawych pojedynków. W wadze ciężkiej Martin Bakole zmierzy się z Siergiejem Kuzminem, a w głównym starciu o tymczasowy pas mistrza świata federacji WBC zmierzą się Dillian Whyte i Aleksander Powietkin. Do kolejnej obrony tytułów w kategorii lekkiej przystąpi też Katie Taylor

Wcześniej, 2 czerwca, Borek w ramach swojej grupy promotorskiej MB Promotions podpisał umowę z Telewizja Polską na 3 lata. Pierwsza gala transmitowana w TVP Sport odbyła się 20 czerwca w Arłamowie. 

Zobacz także:
-> MMA. UFC on ESPN 14. Szybki debiut Toma Aspinalla. Rozbił rywala w 45 sekund (wideo)
-> Boks. Knockout Boxing Night 11. Wyniki gali. Ważne wygrane Pawła Stępnia i Adama Balskiego

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). KSW 53. Izu Ugonoh wejdzie do klatki i zadebiutuje na gali KSW 54! "Kontrakt już podpisany"

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL