Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Asłambek Saidow WP SportoweFakty / Jakub Piasecki / Na zdjęciu: Asłambek Saidow

MMA. FEN zainteresowane Asłambekiem Saidowem. Proponują mu walkę z Rębeckim

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Były mistrz KSW w wadze półśredniej, Asłambek Saidow, znalazł się w kręgu zainteresowań federacji Fight Exclusive Night. Jej prezes, Paweł Jóźwiak, zaproponował mu starcie z Mateuszem Rębeckim.

"Dochodzą mnie słuchy ze Asłambek Saidow jest wolnym zawodnikiem i schodzi do kat. lekkiej. Saidow VS Rębecki o pas FEN w wadze lekkiej? Zróbmy to!" - napisał na Twitterze prezes Paweł Jóźwiak

Czeczen z polskim obywatelstwem, a prywatnie kuzyn Mameda Chalidowa, faktycznie nie jest związany kontraktem z organizacją ACA, dla której walczył przez ostatnie pięć lat. 

Asłambek Saidow to były mistrz KSW w wadze półśredniej i jeden z najlepszych zawodników tej kategorii w Europie. Reprezentant olsztyńskiego Arrachionu Olsztyn chce w kolejnych pojedynkach rywalizować w dywizji lekkiej. Jego rekord w MMA jest imponujący - 23 wygrane i 6 porażek. 

Jóźwiak proponuje, aby Saidow w debiucie dla FEN zmierzył się z mistrzem wagi lekkiej, Mateuszem Rębeckim. "Chińczyk" notuje świetną serię 9 wygranych z rzędu, a pas Fight Exclusive Night dzierży od marca 2018 roku.

Czytaj także:
-> Babilon MMA 15. Ważna walka Daniela Skibińskiego. "Z tak wyjątkowym rywalem się nie mierzyłem"
-> Boks. Knockout Boxing Night 12. Maciej Sulęcki w walce wieczoru

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz bonusy po gali KSW 53

Czy chcesz zobaczyć walkę Rębecki - Saidow w FEN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL