Najnowsze Wyniki/Kalendarz
walka Grzegorz Szulakowski - Szamil Musajew Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: walka Grzegorz Szulakowski - Szamil Musajew

MMA. KSW 54. Szamil Musajew pewny wygranej z Gamrotem. "Pięć rund ciężkiej walki"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
29 sierpnia Szamil Musajew spróbuje zdetronizować króla wagi lekkiej KSW, Mateusza Gamrota. Dagestańczyk jest przekonany, iż Polak jest w zasięgu jego umiejętności. Zapowiada pierwszą porażkę "Gamera", który myśli o dostaniu się do UFC.

Zarówno Gamrot jak i Musajew to tej pory nie zaznali smaku porażki w zawodowym MMA. Polak może pochwalić się rekordem 16 wygranych, a jego rywal 14. To jednak zmieni się 29 sierpnia po walce wieczoru KSW 54. 

- Po tej walce jeden będzie miał pierwszą porażkę. I to będzie Gamrot - powiedział Szamil Musajew w rozmowie z Arturem Łukaszewskim z "Polsatu Sport". 

Starcie mistrzowskie o pas w kategorii lekkiej będzie zakontraktowane na pięć rund. Polak jest w tej materii bardziej doświadczony, bo toczył już 25-minutowe pojedynki. Dla "Cichego Zabójcy" to nowość, ale 26-latek jest podekscytowany tym faktem. 

- Chciałbym się pobić pięć rund. Pięć rund ciężkiej walki. Cios za cios. I wygrać - wyznał Musajew. Dagestańczyk z szacunkiem wypowiada się o Mateuszu Gamrocie, ale skupia się na tym, by znaleźć luki w jego obronie. - Ma dużo mocnych stron, ale ja postaram się znaleźć w walce jego słabe strony. I je wykorzystać - dodał. 

Gala KSW 54 odbędzie się 29 sierpnia. Transmisja w systemie PPV za 29 zł.

Czytaj także:
Jesienią kolejna walka Marcina Różalskiego
Oskar Piechota zostaje w UFC!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: siła i szybkość! Kapitalny pokaz polskiej zawodniczki MMA

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL