Najnowsze Wyniki/Kalendarz

"Klatka po klatce" #39. Kołecki o walce z Janikowskim. "Nie mam nic do stracenia. Przez niektórych jestem traktowany jako freak"

- Nie mam w planach walki o mistrzostwo świata, czy o pas federacji KSW. Ja chciałem się sprawdzić w tym niezwykle wymagającym sporcie. Nie mam absolutnie nic do stracenia. Damian Janikowski wiąże duże nadzieje z MMA. Ma nadzieję zdobyć pas KSW. Musi takich, niezidentyfikowanych przez kibiców, zawodników jak ja pokonać. Boks jest moją ulubioną częścią stójki. Co się wydarzy dalej, trudno powiedzieć. Wszystkie ruchy Damiana znam na pamięć, dzięki oglądaniu filmów z jego walk - mówił Szymon Kołecki, który był gościem Artura Mazura (dziennikarza WP SportoweFakty) w programie "Klatka po klatce". Kołecki odniósł się do brutalnego nokautu na Janikowskim, który popisał się Aleksandar Ilić.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (2):

 • Kibic____ Zgłoś
  Kołecki miał mega talent. Dzwigał ciężary z wyższych kategorii wagowych. Gdyby nie kręgosłup, kto wie czy nie miałby więcej złotych medali olimpijskich niż Korzeniowski...
  • No Pasaran Zgłoś
   Tego Pana słucha się z naprawdę wielką przyjemnością, życzył bym sobie aby więcej sportowców było tak poukładanych i rozsądnych!

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL