Najnowsze Wyniki/Kalendarz

"Klatka po klatce" (on tour). EFM 3. Powrót w dobrym stylu. Zobacz efektowne poddanie w wykonaniu Michała Materli

13 miesięcy czekał na swoją kolejną walkę w MMA Michał Materla. Zawodnik ze Szczecina powrócił do klatki w bardzo dobrym stylu. Na gali European Fight Masters 3 bez większych problemów pokonał Khalida Otta i został nowym mistrzem organizacji w kategorii średniej. "Cipao" potwierdził przewidywania przed pojedynkiem, które stawiały go w roli ogromnego faworyta. Choć walkę odważnie rozpoczął Ott, to trwała ona zaledwie 64 sekundy i skończyła się porażką Austriaka. Materla popisał się skutecznym duszeniem gilotynowym. Zapraszamy do obejrzenia całego pojedynku.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (7):

 • megalanca Zgłoś
  broda a la czeczen, paragrafy jak u george'a floyda, cóż za sportowiec
  • olo69 Zgłoś
   Te kozie brody .......... żenujące
   • Omen Nomen Zgłoś
    Hmm, powrót współczesnych gladiatorów ale za pieniądze ku wielkiej uciesze prymitywów jeszcze większych od nich i którzy jeszcze im za to grubo płacą...
    • Andrzej Makarewicz Zgłoś
     Świetna walka i piękne sportowe zachowanie.Takie rzeczy chce się oglądać.Brawo Michał
     • GallAntonin Zgłoś
      MMA i KSW świadczą o propagowaniu wśród społeczeństwa brutalności. To tak prymitywne okładanie się po głowach i podrobach, duszenie, że aż zbiera się na mdłości. Krew się leje,
      Czytaj całość
      tłuszcza się podnieca, wykrzykuje zabij go, uduś go i wszystko legalne. Te nap...ki kończą się kalectwem, śmiercią, a przynajmniej wielotygodniowym, czy wielomiesięcznym leczeniem. I te odgrażanie się przed meczem, że jeden drugiego zniczy, wyśle do szpitala, czy tak go zbije, że mu się odechce walk na całe życie. Te zdjęcia po walce ludzi ze zmasakrowanymi twarzami. Zgadzam się z przedmówcą, że to okładanie się jest lansowane, by wyzwalać najgorsze instynkty w człowieku. Ludzie chcący "uprawiać" tego rodzaju nawalanki kwalifikują się do leczenia psychiatrycznego. Ciekawe, czy następnym etapem będzie karate z ciosami nie wyhamowanymi, czy walka na noże, albo pałasze, dzidy.
      • Kardynał Zgłoś
       Nie wiem czym tak się ludzie podniecają. To zwykła napierdalanka. Wyzwala najniższe instynkty ludzkieWidać mamy takie płytkie społeczeństwo.
       • Babajaga77 Zgłoś
        Brawo Michał.
        Wszystkie komentarze (7)

        Komentarze (7)

        ×
        PRZEJDŹ NA WP.PL