Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Campos wystartuje bez testów?

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski
Campos Meta poinformował, że być może zrezygnuje ze wszystkich przedsezonowych testów, ale zapewnia, że pojawi się na starcie sezonu w Bahrajnie. Szefowie ekipy w dalszym ciągu poszukują inwestorów, którzy pomogą prowadzić zespół w Formule 1.

- Bahrajn dla nas będzie testem, a nie pierwszym wyścigiem - powiedział Daniel Eisen odpowiedzialny za strategię zespołu. - Nasz samochód jest bardzo zaawansowany, mamy zakontraktowanego kierowcę i naszym celem jest start w Bahrajnie.

Eisen odniósł się również do coraz częstszych plotek, że Campos Meta nie pojawi się na starcie sezonu. - Wszyscy się obawiają i to jest logiczne, bo sezon jest długi, a my jesteśmy nowi. Ale najważniejsze jest to, że chcemy być w Bahrajnie ze wszystkim, co najlepsze - zwłaszcza z samochodem. Nie jest tajemnicą, że negocjujemy z inwestorami, ze sponsorami. Ale wszystko idzie zgodnie z planem - zapewnił.

Zespół Campos Meta poinformował również, że drugi kierowca (pierwszym jest Bruno Senna) może zostać ogłoszony dopiero w przeddzień pierwszego wyścigowego weekendu sezonu 2010.

Tymczasem Tony Teixeira szef A1GP łączony z Camposem powiedział, że jego informacje na temat testów zespołu są inne. - Adrian Campos mówił mi co innego. Być może opuszczą drugie, ale na pewno pojawią się na trzecich testach - powiedział.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL