Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rajd Kormoran: Wraca Radosław Typa

Mateusz Senko
Mateusz Senko
W najbliższy weekend odbędzie Rajd Kormoran, tym razem jako runda Rajdowego Pucharu Polski Północno-Wschodniej, ale na starcie nie zabraknie gości z RSMP. Radosław Typa wystartuje z Danielem Siatkowskim Mitsubishi Lancerem Evo IX.

Będzie to ten sam samochód, którym zawodnicy zajęli 7. miejsce w klasyfikacji generalnej tegorocznego Rajdu Polski. Teraz chcą się pokazać z jak najlepszej strony przed miejscowymi kibicami.

Radosław Typa: W tym roku zbyt wiele się nie najeździłem, dlatego cieszy mnie każda możliwość startu. Kormoran to bardzo ważny rajd dla każdego kierowcy z regionu. Ten start dedykuję moim kibicom, zwłaszcza grupie z Ornety. To memoriał Mariana Bublewicza - człowieka, którego jako dziecko podziwiałem za kierownicą.

- Z rajdem wiążą się szczególne emocje i chciałbym się tu zaprezentować z jak najlepszej strony. Trasa jest krótka, a to oznacza, że nie można sobie pozwolić na najmniejszy błąd. I samochód i kierowca od startu do mety muszą działać na 100 procent. Dziękuję moim sponsorom; Primaverze, Vitabri, Makicie, Tedexowi, władzom Ornety i Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Daniel Siatkowski: Każdy start na rodzimej ziemi jest szczególny. Trasy pod Braniewem są ciekawe - szybkie i wymagające. Zapraszam wszystkich kibiców, będzie na co popatrzeć.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL