Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA

Lotos kończy współpracę z Robertem Kubicą. Koniec kariery w rajdach?

Rafał Lichowicz
Rafał Lichowicz
Grupa Lotos za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o zakończeniu współpracy z Robertem Kubicą. Koncern wspierał Polaka w jego rajdowej karierze.

- Wspólnie z Robertem Kubicą została podjęta ostateczna decyzja o zakończeniu naszej trzyletniej współpracy - czytamy w komentarzu na oficjalnym profilu Grupy Lotos.

- Od 2013 roku Robert wspierał markę Lotos nie tylko rajdowymi sukcesami, ale i swoją aktywnością w kampaniach reklamowych i społecznych. Jego barwne rajdowe dokonania były inspiracją dla milionów kibiców w Polsce i na świecie śledzących jego karierę.

- Robert Kubica zamierza teraz realizować swoje nowe plany zawodowe. Trzymamy kciuki za kolejne występy Roberta i życzymy mu dużo kolejnych sukcesów - dodał były już sponsor Kubicy.

Robert Kubica pozostaje wciąż tajemniczy, jeśli chodzi o plany na dalszą część sezonu. W 2016 roku Polak ma za sobą tylko dwa oficjalne starty - w Rajdzie Monte Carlo oraz 12h Mugello.

Krakowianin podkreślił, że start w Monako miał charakter jednorazowy, zaś występ we Włoszech nie był planowany, a Kubica postanowił jedynie skorzystać z zaproszenia Martina Prokopa.

Zobacz wideo: Kibice w Spodku pomogą hokeistom w awansie do Elity


Źródło: TVP S.A.

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL