Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamera z samochodu Fernando Alonso podczas Rajdu Dakar Twitter / Twitter / Kamera z samochodu Fernando Alonso podczas Rajdu Dakar

Rajd Dakar. Jest nagranie wypadku Fernando Alonso z kamery w aucie. Zobacz wideo

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Chwile grozy podczas Rajdu Dakar przeżył Fernando Alonso. Szerokim echem odbiło się jego dachowanie podczas 10. etapu. Teraz opublikowano nagranie z wypadku z kamery umieszczonej w środku auta.

Samochód Fernando Alonso przekoziołkował podczas próby pokonania jednej z wydm. Auto zaliczyło dachowanie, wylądowało na kołach i dosłownie po chwili, mimo uszkodzeń, Hiszpan ruszył dalej w trasę.

Na szczęście zarówno Alonso, jak i jego pilot Marc Coma, wyszli z wypadku bez szwanku. Niedługo później musieli się jednak zatrzymać, ponieważ uszkodzeniu uległy dwie opony.

Z nagrania z środka auta widać jak podczas koziołkowania w aucie latał plecak, drobne przedmioty i piasek. Do wypadku doszło akurat w miejscu, w którym stali kibice.

Wypadek Fernando Alonso:

Były mistrz Formuły 1 miał jeszcze więcej przygód podczas tegorocznego Rajdu Dakar. Na drugim etapie stracił ponad dwie godziny na naprawę koła, które pękło po uderzeniu w kamień.

W klasyfikacji generalnej Alonso zajął 13 miejsce ze stratą blisko 5 godz. do zwycięzcy, swojego rodaka, Carlosa Sainza. Klasyfikację zobaczysz TUTAJ.

Czytaj teżF1: Fernando Alonso rozstał się z McLarenem. Hiszpan może swobodnie wybrać nowy zespół

ZOBACZ WIDEO Czarna lista Rajdu Dakar. Giną nie tylko zawodnicy, ale też osoby postronne

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL