Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kulisy kręcenia spotu promocyjnego Orlen TeamTwitter / PKN Orlen / Na zdjęciu: kulisy kręcenia spotu promocyjnego Orlen Team

Robert Kubica, Jakub Przygoński, Bartosz Zmarzlik i inni przyłapani na stacji. Kulisy nowego spotu Orlenu (foto)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Robert Kubica, Jakub Przygoński, Bartosz Zmarzlik i pozostali przedstawiciele polskiego motorsportu w jednym miejscu? Taki obrazek można było zaobserwować w poniedziałek w stolicy w związku z prezentacją Orlen Teamu na sezon 2020.

Orlen Team to już nie tylko zespół rywalizujący w Rajdzie Dakar. W ostatnich miesiącach firma z Płocka zaczęła coraz odważniej stawiać na promocję poprzez sport, a przede wszystkim dyscypliny motorsportowe. W efekcie do stajni wspieranej przez Orlen dołączył chociażby Robert Kubica.

Kolejną nową postacią w Orlen Teamie jest Bartosz Zmarzlik, żużlowy mistrz świata sezonu 2019 i najlepszy sportowiec Polski minionego roku. Kubicę, Zmarzlika i wielu innych topowych kierowców i motocyklistów można było w poniedziałek zobaczyć w Warszawie.

Reprezentanci Orlen Teamu pojawili się na jednej ze stołecznych stacji paliw, aby nakręcić nowe spoty promocyjne, które już wkrótce będzie można zobaczyć w telewizji. Chociaż kręcenie materiałów trwało kilka godzin, to wszystkim zainteresowanym dopisywał świetny humor.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Zmarzlik typował Roberta Lewandowskiego na sportowca roku w Polsce

W nowych spotach Orlenu zobaczymy też zagranicznych sportowców - chociażby Czechów Martina Prokopa i Jana Cernego, którzy w swoim kraju mają za zadanie promować markę Benzina. Pod takim brandem Orlen sprzedaje bowiem paliwa u naszych południowych sąsiadów.

W poniedziałek udało się zebrać wszystkich sportowców spod znaku Orlenu w jednym miejscu, bo w siedzibie firmy zaplanowano oficjalną prezentację zespołu na rok 2020.

Czytaj także:
Ferrari żąda gwarancji od F1 z powodu koronawirusa
Robert Kubica najszybszy spośród kierowców Alfy Romeo

Czy cieszy cię, że Orlen coraz chętniej sponsoruje polski sport?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL