WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Na zdjęciu: oficjalna piłka MŚ

MŚ 2018. Jak uwieść Rosjankę? Argentyński poradnik zniknął już z sieci

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Argentyńska federacja wydała przewodnik o kulturze rosyjskiej, by ułatwić rodakom pobyt w Rosji na MŚ 2018. Znalazł się tam również rozdział o uwodzeniu kobiet. Zniknął już co prawda z sieci, ale jak wiadomo - w internecie nic nie ginie.

Do Rosji na MŚ 2018 wybiera się nie tylko drużyna z całym sztabem, ale także trenerzy, działacze, technicy oraz dziennikarze. Argentyńska federacja postanowiła więc pomóc tej grupie, wydała podręczniki pt. "Język i kultura rosyjska". Ukazały się one we wtorek, ale szybko zniknęły z sieci.

Wszystko za sprawą rozdziału o uwodzeniu kobiet. W internecie, jak w przyrodzie - nic nie ginie. "Marca" opublikowała zdjęcia publikacji.

"Co zrobić, aby mieć szanse u Rosjanki? Jak wszystkie inne dziewczyny, zwracają uwagę na to czy ktoś jest czysty, odpowiednio pachnie i jest dobrze ubrany. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, zwróć uwagę na swój wizerunek" - czytamy na początku. Dziennikarze, którzy otrzymali te podręczniki, sfotografowali najciekawsze porady.

Początkowo federacja usunęła całą publikację, a później zamieściła ją z powrotem, ale już bez kontrowersyjnej części.

"Wielu mężczyzn, ze względu na urodę Rosjanek, po prostu chce je zabrać do łóżka. Być może one też tego chcą, ale równocześnie chcą czuć się wyjątkowo i być dla kogoś ważne. Traktujmy kobiety, jak kogoś wartościowego" - mówi instrukcja.

Autorzy nie zapomnieli o mniej śmiałych Argentyńczykach. "Jeśli nie masz do siebie zaufania, musisz ćwiczyć rozmowę z większą liczbą kobiet. Nie martw się, w Rosji jest wiele pięknych kobiet, któraś na pewno będzie dobra dla ciebie" - napisano. Zalecano również, by mężczyźni nie zadawali nudnych pytań.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: przepiękny gol w A klasie


Pasjonujesz się sportem i lubisz robić zdjęcia? Porady naszego eksperta, jak zabrać się za fotografię sportową, znajdziesz TUTAJ.

Komentarze (3):