Najnowsze Wyniki/Kalendarz
John Obi Mikel Getty Images / Epsilon / John Obi Mikel

MŚ 2018. Nigeryjczycy z zakazem od trenera. Seks z Rosjankami nie wchodzi w grę

Dawid Borek
Dawid Borek
Trener reprezentacji Nigerii zachęca swoich piłkarzy, by na mistrzostwa świata w Rosji zabrali swoje partnerki. Gernot Rorh absolutnie nie daje jednak przyzwolenia na towarzyskie spotkania z Rosjankami.

Zabieranie przez piłkarzy swoich najbliższych na mistrzostwa świata to bardzo częste zjawisko, choć trenerzy nie zawsze zgadzają się na obecność ważnych dla zawodników osób podczas mundialu. Zakaz od brazylijskiej federacji otrzymał Neymar, którego w Rosji nie będzie mogła wspierać jego ukochana Bruna Marquezine. Wszystko po to, by piękna aktorka nie rozpraszała Brazylijczyka.

Gernot Rohr, selekcjoner reprezentacji Nigerii, rozumie rodzinne potrzeby swoich piłkarzy, dlatego nie robi im żadnych problemów z obecnością ich najbliższych podczas tegorocznego mundialu. Trener Nigeryjczyków uważa, że nie ma w tym nic złego.

- Oczywiście, że najbliższe dla graczy osoby będą mogły odwiedzać ich podczas mistrzostw świata. Warunek jest jednak taki, że wizyty będą mogły mieć miejsce poza dniami, w których będziemy się przygotowywać do spotkań lub w same dni meczowe - komentuje Rohr, cytowany przez "completesportsnigeria.com".

Rohr zezwala na obecność rodzin, jednak absolutnie zakazuje przelotnych spotkań z Rosjankami. Tylko jeden piłkarz ma zgodę na bliskość z rosyjską partnerką. - Nie pozwalam zawodnikom, by w Rosji spotykali się z miejscowymi dziewczynami. Nie, nie, nie. Tylko kapitan drużyny - John Obi Mikel - który na stałe ma rosyjską partnerkę, może z nią jechać na mundial - mówi Rohr.

Reprezentacja Nigerii w grupie D na mistrzostwach świata w Rosji zagra z Argentyną, Islandią i Chorwacją.

ZOBACZ WIDEO Raport z kadry: turniej w siatkonogę i liczne atrakcje

Czy Rohr słusznie zakazuje swoim piłkarzom spotkań z Rosjankami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • yes Zgłoś
  "Trener reprezentacji Nigerii zachęca swoich piłkarzy, by na mistrzostwa świata w Rosji zabrali swoje partnerki. Gernot Rorh absolutnie nie daje jednak przyzwolenia na towarzyskie spotkania
  Czytaj całość
  z Rosjankami" - z tych zdań wynika, że nie powinni zabierać swoich Rosjanek do Rosji ;)
  • Ifbbpro Zgłoś
   Zacznijmy najpierw od tego dlaczego Rosjanki miałaby w ogóle z kimkolwiek przyjezdnym uprawiać seks. Być może dla kogoś ten mundial skończy się szybciej niż się zacznie bo wątpie że
   Czytaj całość
   Rosjanie tak będą się spokojnie przyglądać...

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL