Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Nawałka (z lewej), Zbigniew Boniek (z prawej) Agencja Gazeta / Kuba Atys / Na zdjęciu: Adam Nawałka (z lewej), Zbigniew Boniek (z prawej)

MŚ 2018. TVP przygotowało studio w Arłamowie. Boniek: Szkoda, że nas nikt o nic nie pytał

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Od poniedziałku w TVP Sport rusza specjalny program prosto z Arłamowa, gdzie będzie odbywało się decydujące zgrupowanie przed mistrzostwami świata. Zbigniew Boniek wyraził nadzieję, że nie będzie ono przeszkadzało piłkarzom.

Jacek Kurowski, dziennikarz TVP Sport, pochwalił się studiem na Twitterze. "Jutro o 8.00 [w poniedziałek - dop.red.] rusza w TVP Sport operacja Arłamów. Jesteśmy już na miejscu a tak wygląda nasze studio" - napisał.

Tymczasem ta wiadomość najwyraźniej zaskoczyła prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka. - Szkoda, że nas nikt o nic nie pytał. To czas na pracę, spokój i przygotowania - przyznał Boniek. Kurowski zapewnił jednak, że zawodnicy będą mieli spokój. - Nikt nikomu nie będzie wchodził w drogę. Nam też zależy na dobru reprezentacji. A PZPN zna plany TVP od dawna - odparł na co Boniek odpisał: - No to widzimy się w Arłamowie. Zobaczymy jak to będzie funkcjonowało, mam nadzieję bezkonfliktowo.

Zgrupowanie w Arłamowie rozpoczyna się właśnie 28 maja. Już tego samego dnia Adam Nawałka odpowie na pierwsze pytania podczas przygotowań w tym miejscu. Wyjazd zaplanowano na 7 czerwca. Dzień później zagramy towarzysko z Chile, a 12 czerwca z Litwą. Następnie kadra wyleci do Rosji.

ZOBACZ WIDEO Raport z kadry: turniej w siatkonogę i liczne atrakcje

Czy Polska awansuje z grupy na mistrzostwach świata w Rosji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL