Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Kolejne spotkanie Roberta Lewandowskiego ze swoim agentem

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Robert Lewandowski jeszcze nie rozpoczął treningów przed mistrzostwami świata. Wprawdzie jest już w Polsce, ale wypełnia zobowiązania wobec sponsorów. Spotkał się także ze swoim agentem, Pinim Zahavim.

O spotkaniu w Warszawie poinformował "Przegląd Sportowy". O czym rozmawiali obaj panowie? "Piłkarz i agent dyskutowali na temat sytuacji transferowej kapitana reprezentacji Polski" - pisze gazeta.

16 maja widziano Zahaviego i Lewandowskiego w azjatyckiej restauracji w Monachium. Nie wiadomo, o czym wówczas dyskutowali. Ani Pini Zahavi, ani Robert Lewandowski nie skomentowali tej sytuacji.

Pewne jest, że "Lewy" chciałby zmienić otoczenie. W Niemczech osiągnął już wszystko: wygrał m.in. sześć razy ligę i trzykrotnie był królem strzelców. Czas na inne wyzwania - tym bardziej, że w sierpniu skończy 30 lat i to może być ostatnia szansa na wielki kontrakt w innej lidze.

Media wymieniają trzy kluby, które poważnie interesują się Lewandowskim: Chelsea, Paris Saint-Germain i rzecz jasna Real Madryt. Problemem jest jednak Bayern Monachium, który ani myśli sprzedawać swojej gwiazdy. Szefowie klubu wielokrotnie mówili publicznie, że Polak ma ważny kontrakt do 2021 roku i jest nie na sprzedaż. Przypominali także sytuacje innych zawodników Bayernu, którzy również chcieli odejść, słyszeli "nie", a dzisiaj są szczęśliwi, że pozostali na Allianz Arena. Sugerują, że tak samo będzie właśnie z Lewandowskim.

ZOBACZ WIDEO Lewandowski wyjaśnia kwestię zmiany menadżera. "Od jakiegoś czasu mieliśmy różne zdania"Oglądaj LIVE mecz Eliminacji Euro 2020 Izrael - Polska. Już w sobotę od godz. 20.30!

Czy wierzysz w transfer Lewandowskiego latem tego roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL