Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Napastnik Hamburgera SV i reprezentacji Serbii Filip Kostić Getty Images / Na zdjęciu: Napastnik Hamburgera SV i reprezentacji Serbii Filip Kostić

MŚ 2018. Zamieszanie wokół reprezentanta Serbii. "Nie zostałem pobity"

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
W serbskich mediach pojawiły się informacje, że reprezentant kraju Filip Kostić został pobity przez chuliganów. Sam zainteresowany zapewnia, że nic takiego nie miało miejsca, a pewne problemy miał jego kuzyn i to kilkanaście dni temu.

Zamieszanie w Serbii. Na kilkanaście dni przed startem mistrzostw świata w tamtejszych mediach pojawiły się doniesienia, że reprezentant kraju Filip Kostić i jego brat zostali pobici przez chuliganów w jednej z dyskotek w mieście Kragujevac. Dziennikarze pisali, że obaj zostali bardzo mocno poturbowani.

Pojawiła się nawet informacja, że brat piłkarza miał dławić się językiem, a życie uratował mu właśnie zawodnik Hamburgera SV.

Głos zabrał sam zainteresowany. Kostić zaprzeczył że brał udział w jakiejkolwiek awanturze. - Nic co pojawiło się w mediach na mój temat nie jest prawdą. Faktem jest, że pewne problemy na mieście miał mój kuzyn, ale działo się to kilkanaście dni temu. Wszystko inne to kłamstwa - zapewnił snajper.

Kostić dodał, że skupia się wyłącznie na przygotowaniu do MŚ w Rosji. - Jestem skoncentrowany tylko na treningach - zapewnił piłkarz, który znalazł się w ostatecznej 23-osobowej kadrze reprezentacji Serbii na turniej.

Kostić i jego koledzy zagrają w grupie E z Brazylią, Szwajcarią i Kostaryką.

ZOBACZ WIDEO Współpracownicy Lewandowskiego w Arłamowie. "Raczej nie przywieźli mu tutaj korków"

Czy reprezentacja Serbii wyjdzie z grupy na MŚ w Rosji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL