Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mido po osobistej przemianie Instagram / ahmedhossammido / Na zdjęciu: Mido po osobistej przemianie

MŚ 2018. Mido zrzucił wagę i chce powołania na mundial. "Gwarantuję gola w każdym meczu!"

Dawid Borek
Dawid Borek
Mido, choć pięć lat temu zakończył piłkarską karierę, teraz chciałby ponownie zagrać w reprezentacji Egiptu i pojechać na mistrzostwa świata w Rosji. Zaapelował w tej sprawie do trenera egipskiej kadry, podając ciekawe argumenty.

Były piłkarz Ajaksu Amsterdam, Olympique Marsylia czy Tottenhamu Hotspur odwiesił buty na kołku w 2013 roku. Po zakończeniu kariery piłkarskiej zajął się działalnością trenerską i choć nadal był blisko sportu, ograniczenie aktywności poskutkowało przybraniem na wadze.

Od pewnego czasu Mido wziął się za siebie, zmienił swoje życie i zrzucił sporo kilogramów. - Do tej pory schudłem 37 kg, a mam zamiar zrzucić jeszcze 15 kg. Dziękuję wszystkim, którzy mnie krytykowali i mnie wyśmiewali. Zmieniliście moje życie, zmusiliście do pracy nad sobą i nad moim zdrowiem! - wyjawił Mido na Twitterze.

Teraz Egipcjanin czuje, że jest w tak dobrej formie, że mógłby wesprzeć reprezentację Egiptu na tegorocznych mistrzostwach świata. Zaapelował w tej sprawie do Hectora Cupera, szkoleniowca narodowej kadry.

- Panie Cuper. Wiem, że desperacko szuka pan napastnika, który zaopiekuje się piłką w kontrataku. Podczas mojej kariery reprezentacyjnej strzelałem jednego gola na dwa mecze, a teraz jestem w stanie zagwarantować bramkę w każdym meczu fazy grupowej mistrzostw świata - napisał Mido na Twitterze. Jego słowa należy oczywiście traktować z pewnym dystansem.

Egipt w fazie grupowej mistrzostw świata w Rosji zagra z gospodarzami, Arabią Saudyjską i Urugwajem.

ZOBACZ WIDEO Milik zirytował się na konferencji prasowej. "Nie ma mu się co dziwić"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL