Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nwankwo Kanu (z lewej) i Richard Hughes (z prawej) Getty Images / Shaun Botterill / Na zdjęciu: Nwankwo Kanu (z lewej) i Richard Hughes (z prawej)

MŚ 2018. Nwankwo Kanu obrabowany na lotnisku w Moskwie. Zginęło 11 tysięcy dolarów

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Legendarny nigeryjski piłkarz Nwankwo Kanu został obrabowany na moskiewskim lotnisku Szermietiewo. Był w trakcie podróży do Kaliningradu.

41-letni Nwankwo Kanu w niedzielę walczył w Kaliningradzie w grze FIFA Legends. W tym samym meczu rywalizowali między innymi Cafu, Wes Brown i Nuno Gomes.

Nigeryjczyk leciał do Kaliningradu przez Moskwę i to tam doszło do rabunku. Po przylocie do hotelu były piłkarz odkrył, że zginęło mu 11 tysięcy dolarów.

Sprawą zajęło się Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Rosji. "Dwóch handlarzy, którzy rozładowywali bagaże z Londynu, ukradło pieniądze z walizki należącej do pasażera. Zostali zidentyfikowani i zatrzymani" - poinformował minister w oświadczeniu.

Informacja ta została potwierdzona przez rosyjskie agencje prasowe.

Mecz FIFA Legends był wydarzeniem poprzedzającym nadchodzące mistrzostwa świata, które zostaną rozegrane właśnie w Rosji. Kibice, mając okazję poczuć przedsmak mundialu, tłumnie stawili się podczas starcia byłych legend.

W Kaliningradzie odbędą się mecze Chorwacja - Nigeria, Serbia, Szwajcaria, Hiszpania - Maroko oraz Anglia - Belgia.

ZOBACZ WIDEO Tomasz Musiał: Niesłuszny karny był wcześniej zaplanowany. Pokazaliśmy zawodnikom jak działa VAR

Czy Nigeria wyjdzie z grupy na MŚ 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL