WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Twitter/Paweł Jańczyk / Na zdjęciu: Paweł Jańczyk podczas meczu Polska - Litwa

Mundial 2018. Polska - Litwa. Zobacz reakcję spikera po bramce Kownackiego

Michał Fabian
Michał Fabian
Podczas ostatniego meczu towarzyskiego reprezentacji Polski przed mundialem w Rosji rolę spikera pełnił Paweł Jańczyk. Czterokrotnie mógł z radością wyczytać kibicom imię strzelca bramki dla Biało-Czerwonych.

To było wyjątkowo radosne pożegnanie reprezentacji Polski z kibicami. Podopieczni Adama Nawałki rozgromili Litwę 4:0 (relację z meczu przeczytasz W TYM MIEJSCU), dzięki czemu mogli udać się w dobrych nastrojach na mistrzostwa świata do Rosji.

Podczas meczu na PGE Narodowym rolę spikera pełnił Paweł Jańczyk, który na co dzień jest spikerem i rzecznikiem prasowym Korony Kielce. W pierwszej połowie dwukrotnie wykrzyczał do mikrofonu "Robert! Robert! Ro-bert!", a publiczność odpowiadała "Lewandowski, Lewandowski, Le-wan-dow-ski".

W podobnym sposób wyczytywał nazwiska zdobywców bramek numer trzy i cztery - Dawida Kownackiego (dla którego było to pierwsze trafienie w kadrze) i Jakuba Błaszczykowskiego. Jeden z tych momentów Jańczyk uwiecznił i zamieścił w sieci.

Zobacz, jak spiker ogłosił, kto strzelił gola na 3:0 dla Biało-Czerwonych.

W środę nasza kadra udała się do Rosji (więcej przeczytasz W TYM MIEJSCU). Na mundialu Polska zmierzy się w grupie: z Senegalem (19.06. w Moskwie), Kolumbią (24.06. w Kazaniu) i Japonią (28.06. w Wołgogradzie).

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Polska - Litwa. Dawid Kownacki: Musimy twardo stąpać po ziemi. Na MŚ poziom będzie zupełnie inny


Wygraj piłkę z podpisami zawodników Realu Madryt!

Czy Dawid Kownacki strzeli gola także na MŚ w Rosji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

PRZEJDŹ NA WP.PL