WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Maskotka MŚ na moskiewskiej ulicy

Mundial 2018: kiedy i gdzie obejrzysz ceremonię otwarcia? Sprawdź szczegóły

Robert Czykiel
Robert Czykiel
W czwartek oczy całego świata będą skierowane na stadion Łużniki w Moskwie. To tam oficjalnie rozpoczną się mistrzostwa świata. Znamy szczegóły ceremonii otwarcia.

Rosja i Arabia Saudyjska będą pierwszymi rywalami na mistrzostwach świata 2018. Inauguracja mundialu odbędzie się w czwartek (14 czerwca) o godzinie 17 czasu polskiego. Wcześniej jednak kibice zobaczą ceremonię otwarcia, która ma pokazać Rosję z jak najlepszej strony.

Wszystko ma się zacząć o godzinie 16.30. Na stadionie Łużniki w Moskwie zaśpiewa Robbie Williams, któremu będzie towarzyszyła rosyjska sopranistka Aida Garifullina. To oni będą głównymi gwiazdami ceremonii otwarcia.

Zobaczymy także spektakl artystyczny, który ma nawiązywać do historii oraz symboli Rosji. W nim weźmie udział około 500 tancerzy oraz gimnastyków.

Transmisję z ceremonii otwarcia zobaczymy na żywo w TVP1, TVP Sport oraz TVP 4K. Rozpocznie się o godzinie 16. Ceremonia otwarcia potrwa około pół godziny i zakończy się o 17, gdy sędzia rozpocznie pierwszy mecz MŚ 2018.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Polska - Litwa. Łukasz Fabiański musiał interweniować... poza boiskiem. "Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim"


Wygraj piłkę z podpisami zawodników Realu Madryt!

Czy oglądasz ceremonie otwarcia wielkich imprez sportowych?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

PRZEJDŹ NA WP.PL