Najnowsze Wyniki/Kalendarz
radość Rosjan po bramce Artioma Dziuby Getty Images / Ryan Pierse / Na zdjęciu: radość Rosjan po bramce Artioma Dziuby

Mundial 2018. Rosjanie złapali wiatr w żagle i już myślą o Egipcie

Joanna Wyrostek
Joanna Wyrostek
- Mecz się odbył, był końcowy gwizdek i przygotowujemy się już do kolejnego pojedynku - powiedział po spotkaniu z Arabią Saudyjską obrońca Sbornej, Ilja Kutiepow.

Piłkarze reprezentacji Rosji byli w bardzo dobrych nastrojach po wygranej 5:0 z Saudyjczykami. - Bardzo przyjemne wrażenia odnośnie atmosfery, kibicow i meczu na wypełnionym stadionie. Oczywiście trochę się denerwowaliśmy, to jest w końcu Puchar Świata. Ale w trakcie gry podekscytowanie minęło - powiedział Ilja Kutiepow. - Arabia Saudyjska niczym nas nie zaskoczyła. Anazlizowaliśmy jej grę, przygotowaliśmy się i wynik jest na tablicy. Od razu poczuliśmy się pewnie, nie marnowaliśmy swojej energii na puste przebiegi. Spokojnie czekaliśmy, aż przeciwnik straci piłkę i wykonamy kontratak. 

Rosyjscy piłkarze po efektownym zwycięstwie w pierwszym meczu mundialu złapali wiatr w żagle i zapowiadają, że w kolejnych meczach wyjdą z takim samym nastawieniem jak na spotkanie z Arabią Saudyjską. - Jestem już myślami przy meczu z Egiptem w Sankt Petersburgu. Będziemy się do niego tak samo rzetelnie przygotowywać - zapowiedział Kutiepow. - Możemy zwyciężać i pokazywać dobrą grę. Wszystko w naszych nogach.

Rosjanie zmierzą się w swoim drugim meczu grupowym z Egiptem, 19 czerwca na stadionie w Sankt Pwetersburgu.

Mundial 2018. Pierwszy gol na rosyjskich boiskach! (TVP SPORT)Mundial 2018. Pierwszy gol na rosyjskich boiskach! (TVP SPORT)

Czy Rosja pokona w drugim meczu fazy grupowej reprezentację Egiptu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL