Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Karolina Woźniacka, mistrzyni Australian Open 2018 Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: Karolina Woźniacka, mistrzyni Australian Open 2018

Mundial 2018. Karolina Woźniacka wierzy w Danię. "Christian Eriksen może zrobić różnicę"

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Karolina Woźniacka będzie wspierała duńską drużynę podczas mistrzostw świata 2018 w Rosji. Utytułowana tenisistka ma nadzieję, że narodowy zespół awansuje do fazy pucharowej.

- To ekscytujące, że Dania jest uczestnikiem tegorocznych mistrzostw świata. Nie mogę się już doczekać, aby wspierać ich podczas turnieju - powiedziała Karolina Woźniacka, która za sprawą swojego ojca Piotra pokochała piłkę nożną. Prywatnie jest wielką fanką angielskiego klubu Liverpool FC.

Mistrzyni Australian Open 2018 ma swojego ulubionego zawodnika w drużynie narodowej. - Jest nim Christian Eriksen, który gra bardzo dobrze. Jest znakomicie przygotowany pod względem technicznym i strzela dużo bramek. Sądzę, że może zrobić różnicę na korzyść naszego zespołu - chwali pomocnika Tottenhamu Hotspur była liderka rankingu WTA.

Dania rozpocznie zmagania w mistrzostwach świata 2018 sobotnim meczem z Peru (godz. 18:00). Potem zagra z Australią (21 czerwca o godz. 14:00) i Francją (26 czerwca o godz. 16:00). - Mam nadzieję, że Dania poradzi sobie dobrze. Jeśli wyjdzie z grupy, to potem wszystko może się wydarzyć - przyznała Woźniacka.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Reprezentanci Polski dostali wolne i udali się do delfinarium. "Kiedyś wódeczkę popijano"

Czy Dania awansuje do fazy pucharowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL