Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sędzia nie uznał bramki dla Iranu Getty Images / Julian Finney / Sędzia nie uznał bramki dla Iranu

Mundial 2018. VAR mógł doprowadzić do tragedii. Członek sztabu Iranu trafił do szpitala

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Oczekiwanie na decyzję sędziego po skorzystaniu z systemu VAR kosztuje wszystkich mnóstwo nerwów. Serce jednego z członków sztabu Iranu nie wytrzymało i mężczyzna trafił do szpitala.

Reprezentacja Iranu nadal ma szanse na awans do 1/8 finału mistrzostw świata 2018. W środę niewiele brakowało, a doszłoby do sensacji. Hiszpania miała mnóstwo problemów z podopiecznymi Carlosa Queiroza. Europejski gigant wygrał 1:0 (TUTAJ przeczytasz hiszpańskie media o meczu), ale pojawiła się konsternacja, gdy Saeid Ezatolahi zdobył bramkę na 1:1. Jego trafienie ostatecznie nie zostało uznane.

Sędzia liniowy zasygnalizował spalonego. Jego decyzję sprawdzono za pomocą systemu VAR. Na stadionie zaczęło się nerwowe oczekiwanie na powtórki. Okazało się, że arbiter miał rację.

VAR prawie doprowadził do tragedii. Jeden z członków sztabu szkoleniowego Iranu nie wytrzymał nerwowo. Trzeba było wezwać pogotowie z powodu problemów sercowych.

- Martwimy się, bo jeden z członków naszego sztabu doznał problemów zdrowotnych po decyzji VAR-u. Pojechał do szpitala. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Modlimy się za niego - mówił po spotkaniu Queiroz.

Iran w ostatnim meczu mundialu zmierzy się z Portugalią. Zwycięzca zapewni sobie awans do fazy pucharowej.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Polska - Senegal. Fatalne nastroje w Moskwie. Kołodziejczyk: "to co usłyszałem, nie napawa optymizmem"

Czy jesteś zwolennikiem systemu VAR?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL