Najnowsze Wyniki/Kalendarz
radość Rosjan po bramce Artioma Dziuby Getty Images / Ryan Pierse / Na zdjęciu: radość Rosjan po bramce Artioma Dziuby

Mundial 2018. Nostradamus z Rosji. Przewidział wyniki meczów gospodarzy mistrzostw

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Igor Daniłow przewidział dokładne wyniki meczów reprezentacji Rosji na mistrzostwach świata. Tamtejsze media okrzyknęły go Nostradamusem, a kibice zalali go prośbami o przewidzenie przyszłości.

Rosyjski muzyk i radiowiec, Igor Daniłow, został zbombardowany wiadomościami przez kibiców, po tym jak poprawnie przewidział wyniki dwóch meczów reprezentacji Rosji. Sborna najpierw pokonała Arabię Saudyjską 5:0, a następnie wygrała z Egiptem 3:1, dzięki czemu zapewniła sobie awans do 1/8 finału. O triumf w grupie A Rosja rywalizować będzie z Urugwajem.

Igor Daniłow zdobył ogromną popularność wśród kibiców. Dzień przed rozpoczęciem mistrzostw jego prognoza dla miejscowych fanów wydawała się wręcz absurdalna, zwłaszcza że reprezentacja Rosji miała passę 7 meczów z rzędu bez zwycięstwa. Wtedy to Daniłow napisał następującą wiadomość: "Czy możesz sobie wyobrazić, jak Rosja pokonuje Arabię Saudyjską 5:0, następnie wygrywa z Egiptem 3:1 i w ostatniej minucie zapewnia sobie zwycięstwo nad Urugwajem".

Media w Rosji żartują, że jeśli spełni się jego przepowiednia co do meczu z Urugwajem, to będzie mógł zastąpić legendarną ośmiornicę Paul, która poprawnie przewidziała 85 proc. wyników meczów mistrzostw świata, które w 2010 roku rozgrywane były w Republice Południowej Afryki.

ZOBACZ WIDEO Ostre słowa pod adresem Adama Nawałki. "Meczem z Senegalem się skompromitował"

Z kolei przez internautów nazywany jest rosyjskim Nostradamusem bądź Kasandrą. Niektórzy sugerowali nawet, że Daniłow posiada maszynę umożliwiającą podróże w czasie z filmu "Powrót do przyszłości". Ludzie zwracają się do Daniłowa o porady nie tylko w kwestii wyników meczów, ale w niemal każdym aspekcie życia, począwszy od pogody, po kursy walut, aż do nazwiska następnego rosyjskiego prezydenta.

Czy reprezentacja Rosji pokona Urugwaj?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

  • yes Zgłoś
    "Nostradamus z Rosji. Przewidział wyniki meczów gospodarzy mistrzostw" - myślałem, że chodzi o jakiegoś słonia lub małpkę o takim imieniu.

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL