WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / WALLACE WOON / Na zdjęciu: Mile Jedinak (drugi od lewej)

MŚ 2018: Australia - Peru na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
We wtorek, w ramach MŚ 2018, odbędzie się mecz Australia - Peru w grupie C. Transmisja TV na antenie TVP 2, TVP Sport i TVP 4K. Stream online: sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

MŚ 2018 LIVE: Australia - Peru na żywo. Transmisja TV, stream online

We wtorek (26 czerwca) o godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie Australia - Peru. Transmisja TV na antenie TVP 2, TVP Sport i TVP 4K. Komentatorami widowiska będą Szymon Borczuch i Marcin Żewłakow.

Mecz Australia - Peru można obejrzeć na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie sport.tvp.pl. Usługa jest dostępna za darmo także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Reprezentacja Australii nadal ma szansę na awans z grupy C do fazy pucharowej MŚ 2018. Australijczycy muszą wygrać z reprezentacją Peru i liczyć na porażkę Danii przynajmniej dwoma bramkami. Rywalem Duńczyków będzie Francja, która jest już pewna gry w kolejnym etapie mundialu.

Początek meczu Australia - Peru: 16:00. Transmisja TV: TVP 2, TVP Sport i TVP 4K. Stream online: sport.tvp.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Pierwsze spotkanie było do wygrania. "Trener Senegalu powiedział jedną mądrą rzecz"

Czy będziesz oglądać transmisję z meczu Australia - Peru?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

PRZEJDŹ NA WP.PL