Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo (nr 7) przy piłce podczas meczu z Iranem PAP/EPA / RUNGROJ YONGRIT / Cristiano Ronaldo (nr 7) przy piłce podczas meczu z Iranem

Mundial 2018. Urugwajska prasa o nienawiści do Ronaldo. "Jest zarozumiały i arogancki"

Karol Wasiek
Karol Wasiek
- Cristiano Ronaldo jest zarozumiały i arogancki. Ma takie cechy, których, my, jako naród, po prostu nienawidzimy - pisze przed meczem z Portugalią urugwajska prasa.

W dniu meczu z Portugalią (sobota, 20:00) na portalu "Ovacion" pojawił się duży artykuł na temat Cristiano Ronaldo. Urugwajczycy piszą wprost o nienawiści, jaką darzą piłkarza Realu Madryt.

- To zarozumiały i arogancki człowiek. Typowy narcyz. Ma takie cechy, których my, Urugwajczycy, po prostu nienawidzimy - czytamy.

- Nie możemy patrzeć na jego zachowania na boisku: skoki po golach, upadki po faulach. Jesteśmy wściekli, jak to oglądamy, nawet podczas meczów na konsoli PlayStation.

Nienawiść Urugwajczyków do Ronaldo jest tak duża, że naród podczas spotkań Gran Derbi kibicował Barcelonie, nawet jak nie grał tam jeszcze Luis Suarez. - Ludziom dużą radość sprawiał uśmiech na twarzy Messiego po strzelonym golu - pisze portal.

- Wkurza nas, że na Maderze lotnisko jest nazwane jego imieniem. Stoi tam jego popiersie. Pierwszy model był jednak źle wykonany i został zastąpiony podobnym do niego i lepiej wyglądającym - opisuje "Ovacion".

Mimo nienawiści, dziennikarze nie mają wątpliwości, że Ronaldo to najlepszy piłkarz w historii. - On ma rację. To najlepszy piłkarz w dziejach. Ma wrodzony talent, który odróżnia go od innych. Prawdziwy geniusz, ale za każdym razem, gdy myślimy, że jego kariera się zakończy, czujemy się lepiej.

ZOBACZ WIDEO Zaskakujące sceny na lotnisku. Kibice podziękowali piłkarzom reprezentacji Polski

Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL